Pēc “X Faktora” ”Carnelian” meitenes vēl vairāk sadraudzējušās un gatavo faniem pārsteigumu

0 Komentāru
Pēc “X Faktora” ”Carnelian” meitenes vēl vairāk sadraudzējušās un gatavo faniem pārsteigumu
TOMS NORDE

Meiteņu grupa ”Carnelian” pēc ”X Faktora” nepārtrauc savu muzikālo darbību. Grupas dalībnieces sapratušas, cik tuva viņām ir kantri mūzika un turpina darboties savā iemīļotajā mūzikas lauciņā.

Neatkarīgi no tā, ka pēc ”X Faktora” ir pagājis mazliet vairāk nekā mēnesis, ”Carnelian” meitenēm liekas, ka tas bijis jau ļoti sen.

Runājot par pirmo laiku pēc ”X Faktora”, grupa neslēpj, ka dalībniecēm, kuras vēl mācās skolā, bija jāsaņemas un jānokārto visi parādi. Laiks līdz semestra beigām bijis pavisam maz.

”Carnelian” stāsta, ka reizēm redzam sapņus, piedzīvojam lieliskus momentus, kurus gribas izjust vēlreiz, tāpēc dziedātājas apgalvo, ka viņām pietrūkst “X Faktora”.

Meiteņu apvienības dalībniecei Patrīcijai sākumā bijis grūti nosēdēt skolā. Viņa jau pēc otrās vai trešās stundas gaidījusi, kad kāds piezvanīs, un būs jādodas uz mēģinājumu vai interviju.

Grupai nekas nav beidzies viņas turpina kopā darboties un nedomā šo darbību pārtraukt, lai pievērstos solo projektiem.

”Šova laikā tikām mazliet atrautas no mūsu mīļā stila, taču šobrīd ar vēl lielāku degsmi izpildām tieši kantri un kantri roka dziesmas. Esam sapratušas, cik tas mums ir tuvs un mīļš,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta ”Carnelian”.

Repertuārā iekļautas arī vairākas no šovā izpildītajām dziesmām, un viņas ir gatavas arvien jauniem un jauniem izaicinājumiem.

Grupas meitenes pēc šova ir vēl vairāk sadraudzējušās un netiekas tikai mēģinājumos. Viņas vēlas savā kolektīvā ieviest maksimāli iedvesmojošu noskaņu, lai rosinātu idejas orģināldziesmām.

”Orģinālmūzika mums ir kaut kas pavisam jauns, taču ir parādījušās idejas, tās tikai līdz galam jāizstrādā. Mēs iedvesmojam viena otru, uzklausām idejas un cenšamies realizēties mūzikā. Galvenais, ka viss tiek darīts kopā,” tā ”Carnelian”.

Parādījušies vairāk brīvie brīži, meitenes kopā dodas slidot, apmeklē hokeju un tiekas, lai vienkārši parunātos, kā jau to dara draudzenes.

”Starp mums ir salīdzinoši liela vecuma amplitūda, taču lielākoties tas netraucē. Reizēm jaunākās meitenes nāk klajā ar trakām un neapdomīgām idejām, kuras ir gatavas uzreiz izpildīt. Tajos brīžos iesaistās vecākās meitenes un saka, ka jāpiebremzē,” par vecuma starpību grupā stāsta ”Carnelian”.

Meitenes uzskata, ka šāda vecumu starpība ir lieliska, jo veido grupā līdzsvaru. Katrai ir savs vecums, savs redzējums, viedoklis, un tieši tas ”Carnelian” padara tādas, kādas viņas ir.

Šova dalībnieces joprojām izjūt atpazīstamību, viņām klāt nāk meitenītes, prasa kopā nofotografēties, vai pastiprināti pievērš uzmanību, skraidot pakaļ.

”Tas mums šķiet ļoti jauki un pēc tam viena otrai, šīs situācijas stāstot, smaidam un jūtamies novērtētas,” priecājas grupa.

Jau 26. janvārī grupa kopā ar citiem ”X Faktora” draugiem uzstāsies Iecavas kultūras namā. Lēmums pieaicināt šova draugus radās, jo meitenes vēlējās padarīt koncertu vēl krāšņāku.

”Koncerta mērķis ir pateikt paldies atbalstītājiem ne tikai ar vārdiem, bet arī ar dziesmām, jokiem un jauki pavadīt vakaru. Nevaram sagaidīt, kad varēsim satikt mūsu draugus, tāpēc arī koncerta nosaukums ir ”Atkalredzēšanās”,” sajūsmināti stāsta grupa.

Koncertā vēl bez ”Carnelian” varēs baudīt arī Annas Ušakovas, Didža Meldera, Signes un Jāņa, ”Baritonu”, Laimas Dimantas, Roberta Memmēna un Oskara Millera priekšnesumus.

0 Komentāru