Pēc vairāku dienu protestiem Baltkrievijā Kattie jūt gaisā virmojam jaunas vēsmas, kas nes mīlestību, ne naidu

Pēc vairāku dienu protestiem Baltkrievijā Kattie jūt gaisā virmojam jaunas vēsmas, kas nes mīlestību, ne naidu
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja Kattie priecājas, ka Baltkrievijā notiekošie protesti – piektdien, 14. augustā, noslēgušies bez agresijas. Mūziķe jūt gaisā virmojam jaunas vēsmas, kas nes mīlestību, ne naidu.

Kattie nav vienaldzīgs Baltkrievijas liktenis, tāpēc viņa dodas ielās, lai iesaistītos miermīlīgajos protestos.

”Kā tas ir kalpot slepkavam, tirānam un melim?” Kattie emocionālās pārdomas par nemieriem Baltkrievijā

@kattie.official##перемен ##уходи ##Belarus ##prayforbelarus ##ямы97♬ Хочу перемен (DJ Vini Remix) – DJ Vini & Виктор Цой

”Naktī skanēja šāvieni, sprādzieni, tika izmantota asaru gāze un spēks,” Kattie par notiekošo Baltkrievijā

Ik vakaru dziedātāja atgriezās mājās ar vilšanos un rūgtumu sirdī, jo varas iestādes uz cilvēkiem šāva ar gumijas lodēm, izmantoja gaismas-skaņas granātas, asaru gāzi, ūdens strūklas, sita ar stekiem. Piektdienas protestos viss mainījās.

”Piektdien apkārt nevaldīja agresija, bet gan mīlestība. Ir grūti aizmirst visas šausmas ar kurām nācās saskarties likumsargu dēļ, kā nekā viņiem ir jāaizstāv tauta, ne jāmēģina tā iznīcināt. Vakardiena bija viena no aizkustinošākajām dienām pēc ilga laika posma, jo ir sajūta, ka likumsargi ir mūsu pusē,” pozitīvi nosaka Kattie.

No rīta notiekošajā dāmu solidaritātes gājienā, kurā ikviena sieviete nesa rokās baltu ziedu un balonu, jau nemanīja likumsargu iejaukšanos.

Ekskluzīvi! Ciemos pie ”X Faktora” uzvarētājas Kattie Baltkrievijā

Foto: INSTAGRAM

Kattie stāta, ka likumsargi gājienu vēroja no attāluma, dāmas pamanīja, ka vīriešu aizsargi un steki tiek nolaisti zemāk, tas mudināja sievietes iet un apskaut likumsargus – iesākot dienu uz pozitīvisma viļņa.

”Ar mīlestību, mieru un vienotību bija jāiesāk cīņa par brīvu valsti un godīgām vēlēšanām, ne agresiju pret protestētājiem. Mēs visu spējam risināt skaistā, cienīgā ceļā. Ticu, ka kopā varam mainīt sistēmu un iegūt vēlamās pārmaiņas,” tā Kattie.

Mūziķe ne tikai piedalījās sieviešu solidaritātes gājienā un ikvakara mītiņos, bet viņai ap roku ir arī baltā lentīte, kas simbolizē atbalstu Svetlanai Tihanovskai, tāpat dziedātāja pa dzīvokļa logu ir izkārusi karogu un sociālajos tīklos aktīvi izrāda, kas notiek valstī.

”Apzinos, ka protestu akcijas tik ātri nebeigsies, mēs cīnīsimies līdz galam, bet 14. augusta notikumi rada papildus pozitīvismu un spēku,” priecājas Kattie.

Valstī valdošie notikumi mūziķei liek atcerēties pirms vairākiem gadiem iedziedāto dziesmu, kura nu ieguvusi citu jēgu un arī dziesmas ziņojums ir vairāk saprotams.

”Klausos dziesmu ar smaguma sajūtu sirdī, klausos un apzinos, cik ļoti ir mainījušās manas prioritātes,” nobeidz Kattie.

X Faktors

“X Faktora” finālā neiekļūst Diona Liepiņa

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Centos savaldīties, lai nesāktu raudāt. Likās, ka noģībšu!” Pēc izbalsošanas Diona Liepiņa neslēpj emocionalitāti

Viktors Buntovskis sajūsmina! Reinis Sējāns nespēj noticēt, ka 17 gadus vecs puika spējis tik emocionāli izstāstīt stāstu

Dziedājums lidojumā virs skatuves! Grēta Grantiņa izdzied mīlestību vienā no skaistākajām Adeles dziesmām

Noklausies! Duets “Bujāns” prezentē jaunu hitu "He, she, you & me"

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

“Šis ir mans laiks!” Diona Liepiņa pusfinālā parāda, ka ne tikai lieliski dzied, bet arī dejo

Enerģijas sprādziens! Eduards Rediko uz skatuves uzstājas kopā ar “X Faktora” grupu

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras