16 komentāri

Vairāk nekā 1000 dalībnieku atlasēs, bet tālāk tiks vien daži. Pasaules slavenais televīzijas šovs “X Faktors” pietauvojies arī Latvijā, un tas kanālā TV3 būs skatāms jau rudenī. Starp pretendentiem manāmi arī daudzi jau iepriekš iepazīti mākslinieki, un viena no tādām ir televīzijas šova “Okartes skatuve” zvaigzne Sabīne Geiba (ex. Berezina).

Kāds ir Tavs mērķis šeit?

Nu kā, iekļūt “X Faktorā”! (Smejas.) Cilvēkam katram ir mērķis, kurus dzīvē gribas atķeksēt. Man bija “Okartes” šovs, kas arī tika atķeksēts – kā ir dzīvot iesprostotam vienās kamerās. Tā kā šis jau ir tāds pasaules slavens šovs, gribas gūt sava veida pieredzi, uzkāpt uz šādas skatuves, pierādīt, parādīt. Tāds mērķītis ir!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pagājušajā gadā cīnījies ar balss problēmām. Kā ir tagad?

Nu jau ir labāk, bet ir tā, ka es nebūšu kā soliste šeit. Es būšu ar grupu “Fellas” – mēs esam trīs brīnišķīgas meitenes. Balsīs esmu apakša, kas nozīmē – ir vēl vieglāk, jo nav jādzied augstie toņi. Trijatā dziedāt ir feini, un gribētos ar šo projektiņu kaut kur tikt un priecēt cilvēkus ar mūsu instrumentiem.

Pastāsti vairāk par šo projektiņu!

Principā šī bija grupa “The Secrets” – meitenes, kas piedalījās arī “Eirovīzijā”, bet diemžēl grupa pajuka – vienai darbi, vienai tas un tas, un meitenes palika divas. Tā kā esam no vienas studijas – “Aprīļa pilieni”, kuru vada mana mamma, viņa teica, lai beidzu sēdēt mājās un braucu otrdienās dziedāt. Tā es atbraucu, viss patikās, viss ir stilīgi, balss saskan, un sapratu, ka nav jāsēž mājās. Es mīlu mūziku un jāturpina tikai strādāt!

Pagājušajā vasarā apprecējies. Kā jūties!?

Esmu laimīga, un viss ir kārtībā! (Smejas.)

Foto: “X Faktora” atlases dalībnieki Rīgā

TOP komentāri

 • Liene Kara Liene
  +14 +13 -1

  Liene Kara Liene

  Nu, man jau tomēr liekas ka tādā projektā jādod iespēja jaunām zvaigznītēm, kuriem nav bijusi iespēja sevi parādīt, Berezina jau tomēr paspējusi visur pagorīties, liekas ka būtu ļoti nejauki, ja piemēram viņa vinnētu! Proootams, tikai manas domas!
 • Laura Renskumberga
  +6 +5 -1

  Laura Renskumberga

  Divas nedēłas atpakał ,koncertā ,kaut ko tik briesmīgu kā vińa nebiju dzirdējusi. Ja vińa ir dziedātāja,tad es esmu nēgeris!
  Fu...
 • Josh Richards
  +5 +4 -1

  Josh Richards

  Kapec tadu chuhnju janem? Vienreiz jau izgazas viena vieteja shova, ko vel tagad grib? Ata!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!