59 komentāri

Maija sākumā, kad Latvijā norisinājās atlases šova ”X Faktors” otrajai sezonai, uz noklausīšanos savā dzīves vietā Jēkabpilī bija ieradies Artūrs Zvirbulis. Vīrietis žūriju pārsteidza ar lirisko “Questa Notte” no “Bonaparti.LV” repertuāra un kādu no šogad atlasēs īpaši populārā izpildītāja Dona dziesmām.

30 gadus vecais Artūrs Zvirbulis ir precējies, kopā ar sievu audzina meitiņu. Agrāk viņa galvenā nodarbošanās bijusi muzicēšana, bet kopš izmests no kādas pazīstamas šlāgergrupas, naudu pelna, strādājot celtniecības nozarē.

”Kādreiz dziedāju grupā ”Liepavots”. Bet tad mani izstūma ārā. Sākās naudas lietas, pajuta, ka ir naudiņa… Ienāca trešais cilvēks, kurš mums uzrakstīja labu dziesmu. Vārdus, uzvārdus nesaukšu. Kad koncerti bija saplānoti gadu uz priekšu, vienā dienā skaidri un gaiši pateica, ka es slikti dziedu, es viņiem vairs neesmu vajadzīgs.

Tagad ”sitos” viens pats. Spēlēju privātas ballītes. Protams, uz fonogrammas,” portālam Skaties.lv stāsta potenciālais ”X Faktora” dalībnieks.

Uz ”Liepavotā”, kur ne tikai dziedājis, bet arī spēlējis taustiņus, pavadītajiem gadiem Artūrs atskatās tikai pozitīvi: ”Gāja ļoti superīgi. Visu laiku bija koncerti. Man ļoti patīk sajūta, kad cilvēki aplaudē un kad dziesmas laikā sāk lētāk tev līdzi. Ja tu sajūtu, ka tu publikai patīc, nauda vairs nestāv blakus. To sajūtu nevar aprakstīt. Tas, ko klausītāji sniedz, ir ļoti svarīgi.”

Šodien uz bijušajiem kolēģiem ”Liepavotā” Artūrs ļaunu prātu netur.

Artūrs dzied un spēlē ”Liepavotā”

Šova ”X Faktors” atlasē Artūrs ir debitants, tomēr mērķi mūziķis izvirzījis gana augstu: ”Es anketā biju uzrakstījis: kopā ar Donu uzdziedāt ”Arēnā Rīga”.”

Arī uz noklausīšanos ”X Faktoram” Artūrs bija izvēlējies skaņdarbu no Dona repertuāra.

”Man patīk viņa dziesmas. Dziesmas ir foršas, pozitīvas, labs ritms. Man patīk viņa mūzika,” teic Artūrs.

Vīrietis jau reiz pamēģinājis konkursu garšu.

”Mums Jēkabpilī agrāk bija konkursi ”Jēkabpils zvaigzne”. Es trīs gadus pēc kārtas uzvarēju. Ceturtajā gāju pierakstīties, bet man vienkārši piedāvāja vadītāja darbu. Viņi teica: ”Vairs nepiedalies! Nāc vadīt pasākumu! Arī naudu nopelnīsi,”” par aktivitātēm pirms apmēram 12 gadiem palepojas Artūrs, kura lielākais atbalsts turpināt muzikālo karjeru ir sieva un meita.

TOP komentāri

 • VaiNavVienalga

  VaiNavVienalga

  Liepavots ir grupa? Liepavots ir naudas kāsēju mašīna. :D Normālā grupā cilvēki spēlē,nevis uzliek fonogrammu un uzdzied,kamēr visi instrumenti ir tikai šova elements,- stīgas tiek raustītas pa tukšo,taustiņi enerģiski teatrāli sitas tieši tāpat. :D Nē,nu ok - ir daudz tādas vokāli elektroniskas apvienības pa visu Latviju,bet ja jau sākāt,tad... Grupa :D :D :D No lētticīgu cilvēku maciņiem naudiņu (pie kam ne mazu) tik izsmelt ar savu cirku. :)
 • Tas kas es.
  +9 +7 -2

  Tas kas es.

  Fuj.... Ikdienā kā lupatlosis staigā un vēl uz X Faktoru tāds aizgāja, labi ka vēl zeķes novilka. Dzied drausmīgi,kliedz kā sists sivēns. Pie meičām līmējas, saka ka sievas nav,bet izrādās ka gan sieva, gan bērns ir. Fuuuu tādus cilvēkus.
 • Gabii
  +8 +6 -2

  Gabii

  Nepazīstu, bet labu iespaidu šī ģimene uz mani neatstāj, spriežot pēc komentāriem. Kāda velna pēc tagad visiem pēc kārtas jātaisnojas un vispār kaut kas pretī jāraksta? Gudrs cilvēks - vienkārši ignorētu! Ar to jārēķinās, ja tapis raksts, ka visi komentētāji neglaimos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!