Komentāri
Pēc neveiksmes “X Faktorā” skandalozā IN SEE pārtraukusi solodziedātājas karjeru
16.08.2017 Vokālo talantu televīzijas šova X - Faktors atlases trešās dienas norise (Kaspars Krafts / f64)

Dziedošo talantu šovs “X Faktors” kopā ar priekšatlasēm žūrijai un producentiem atrādīja vairāk nekā 1000 dalībnieku. Ne vienmēr visi mājās aiziet ar patīkamām emocijām, un viena no tādām ir dziedāšanas pasniedzēja Inese Pole jeb IN SEE, kura rūgtuma garšu no piedzīvotā jūt joprojām.

Arī rūgta pieredze ir pieredze

“Pagaidām plašākai publikai nerādos, pārāk sāpīgi tiku izsmieta – mani publiski pataisīja par augstprātīgu un nezin ko no sevis iedomājušos “tanti”, visa tā “spēle” bija pārāk vieglprātīga pataisīta,” sāpīgi uz “X Faktorā” piedzīvoto skatās viņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Inese cerējusi uz dziedāšanas spēju pārbaudes konkursu, nevis, citējot viņu, “šovu tādiem, kas smuki runā un pieglaužas šova veidotājiem”.

”Savu misiju izpildīju – nevienam d*rsā neielīdu un pateicu pilnīgi visu, ko domāju,” tā In See, kura uzskata, ka kurš katrs to nevarētu izdarīt. Taču visā šajā viņa spēj rast arī pozitīvo: “Nekas, atkal jauna pieredze!”

NOSKATIES IN SEE UZSTĀŠANOS “X FAKTORĀ”

Solo karjerai – pagaidām nē…

Lai gan solo karjera uz laiku apstājusies, vismaz publiskai atrādei, dziedāšanu viņa nav metusi pie malas. Joprojām maziem bērniem, divus līdz trīs gadus jauniem, viņa pasniedz dziedāšanas nodarbības, kā arī kādai grupai ar savu bekvokālu palīdzējusi ierakstīt albumu. “Tad jau redzēs, kādas būs atsauksmes. Ja būs jābrauc koncerttūrē, tad braukšu,” tā IN SEE.

Vai IN SEE jāatgriežas uz skatuves? Saistītais raksts

Rezultāti:
28%

Protams! IN SEE, mums Tevi vajag!

72%

Nekādā gadījumā

Kā jau pati teica, pagaidām solo karjera ir nolika maliņā. “Latvijā pastāv uzskats, ka cilvēkiem pēc 40 gadu vecuma sasniegšanas nekas cits neatliek un nepiestāv, kā tikai dziedāt šlāgeri. Nu neesmu es šlāgeru dziedātāja, tāpēc neiederos. Varbūt neesmu vēl atradusi īsto nišu,” pārdomās par savu karjeru portālam Skaties.lv dalās Pole.