“Pēc manas izbalsošanas kinostudijā bērni raudāja!” Alise Haijima nedusmojas uz Busuli un turpinās darboties šovbiznesā

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

38 komentāri
“Pēc manas izbalsošanas kinostudijā bērni raudāja!” Alise Haijima nedusmojas uz Busuli un turpinās darboties šovbiznesā
Toms Norde

19. novembra vakarā noskaidrojās, ka dziedošo talantu šova “X Faktors” pusfinālā neuzstāsies Alise Haijima. Tas izraisīja milzu vētru sociālajos tīklos, taču pati šo ziņu uztvēra mierīgi. Portāls Skaties.lv sazinājās ar jauno dziedātāju.

“Nav vēl pagājušas 24 stundas, un man jau ļoti pietrūkst šova burzmas un tas mūžīgais nogurums, kas mūs pavadīja visus šos mēnešus,” savas sajūtas portālam Skaties.lv klāsta Alise. “Bija tiešām smagi, bet, darot smagus darbus, pēc tam vienmēr ir liels gandarījums,” tā viņa.

Pirms “X Faktora” fināla raidījumiem bukmeikeri tieši Alisi izvirzīja kā galveno favorīti pirmajā sezonā, taču, kā redzams viņi kļūdījās. “Izvirzīja ta’ izvirzīja kā galveno favorīti, bet acīmredzot Latvijas tauta bija iemīlējusi tos latviskākos gabalus, un tas ir pilnīgi pašsaprotami. Mans mindset vēl nav tik ļoti viegli saprotams un pieņemams šajā tautā, bet es uz to noteikti neskatos negatīvi,” runas pirms šova, kā arī skatītāju simpātijas pret sevi raksturo dziedātāja.

Haijima uzrunā savus fanus sakot, ka viņa nekur negrasās pazust, bet tieši otrādi: “Vispirms ir jāpabeidz vidusskola, kas drusku iekavējusies, bet pēc tam turpināšu darboties šajā industrijā. Jūs par mani vēl dzirdēsiet!”

38 komentāri