Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

14 komentāri

20. oktobrī savu ”X Faktora” komandu nokomplektēja mentors Reinis Sējāns. Reinis pateica NĒ Līgai Reņģei, Elīnai Žizņevskai un Viktoram Dobkevičam. Dziedātāji nepadodas un izveido grupu – ”CABand”!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Līga stāsta, ka ar Elīnu runājusi par to, ja viņas netiek tālāk, varētu izveidot grupu, bet, tā kā divu meiteņu apvienības šogad nav retums, tad viņas iedomājušās par puiša piesaisti.

Līgas uzstāšanās “krēslu izaicinājumā”!

Elīna piebalso Līgai, ka pirmais puisis, kurš abām ienācis prātā, bijis Viktors. Sākās “krēslu izaicinājums”, un dāmas veltīja savas domas un enerģiju priekšnesumiem.

”Pēdējā nokāpu no krēsla un teicu vīram, ka ir sajūta, ka viss nav izdarīts. Skatos, Elīna vēl nav devusies mājās, eju klāt un saku, ka jārealizē plāns,” smejas Līga.

Ātri vien Elīna “pavilkusies” līdzi idejai un dziedātājas sākušas meklēt puisi, izrādījās, arī Viktors vēl nebija devies prom.

Viktora uzstāšanās “krēslu izaicinājumā”!

”Nepateikšu, ka biju priecīgs, biju pārsteigts, piegāju tam visam ar humoriņu, domāju, ja varēs, kāpēc gan nē!? Un varēja! Gājām runājām ar visiem pēc kārtas līdz producenti deva ”zaļo gaismu”. Tikai tad sapratām visu nopietnību,” paziņo Viktors.

Nosaukumu Elīna, Līga un Viktors izdomāja tajā pašā vakarā, tad arī tika saskaņoti tērpi un izvēlēta dziesma.

Elīnas uzstāšanās “krēslu izaicinājumā”!

”Viens otru īsti nezinājām, domājām, kā sadalīsim dziedamās daļas, mums palīdzēja ”X Faktora” vokālā pedagoģe Maija Sējāne un tad sākās nedēļa mēģinājumu procesā,” aizkulises atklāj Elīna.

Kā grupai veiksies ”krēslu izaicinājumā” skaties jau 27. oktobrī!

TOP komentāri

 • krista
  +21 +20 -1

  krista

  Paskatoties ārzemju šovus, tur nereti tiek tieši šādi izveidotas grupas, un veiksmīgi.
 • Anna
  +16 +11 -5

  Anna

  Jauns pavērsiens, lieliski! Sekosim līdzi, kas notiks. Lai izdodas! Vismaz katrs atsevišķi skant labi, vai grupā būs jūsu veiksmes stāsts!?
 • RG

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!