Patriotisma nedēļa! Kādas dziesmas skanēs ceturtajā ”X Faktora” tiešraidē?

2 komentāri
Patriotisma nedēļa! Kādas dziesmas skanēs ceturtajā ”X Faktora” tiešraidē?
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Ceturtā ”X Faktora” tiešraide tiks aizvadīta Latvijas simtgades zīmē. Tā kā koncerts norisināsies Lāčplēša dienas vakarā, tad dalībnieki svētku koncertā dziedās skaistas latviešu melodijas.

Patriotiskajā koncertā konkursanti pirmo reizi otrajā sezonā apvienosies kopdziesmā un izpildīs patriotisku, sirdi sildošu dziesmu.

Viens no meiteņu mīluļiem, dziedātājs Reinis Straume, pārsteigs skatītājus ar Zigmara Liepiņa radīto skaņdarbu ”Atgriešanās”. Māksliniekam žūrija nereti pārmet emociju trūkumu, vai tautai tik nozīmīgais skaņdarbs atmodinās Reinī emocijas?

”Radio trio” izlēma sevi pierādīt ar Imanta Kalniņa kompozīciju ”Bimini”, dāmas aicinās doties uz brīnumzemi. Vai dziedātājām izdosies atrast sekotājus ceļam uz Bimini?

Dziedātāja Kattie visu nedēļu uztraucās par faktu, ka Latvijai tik nozīmīgos svētkos viņai jādzied krievu valodā. Kattie šonedēļ iepriecinās ar Intara Busuļa dziedāto dziesmu ”Я тебя рисую” (Es tevi zīmēju). Vai dziesmas skaistums, mīlestības pilnais ziņojums tiks sadzirdēts?

Svētdien uz ”X Faktora” skatuves dzirdēsim tādas tautā mīlētas latviešu klasikas dziesmas kā Noras Bumbieres un Viktora Lapčenoka izpildīto dziesmu ”Undīne”, Mirdzas Zīveres dziedāto hitu ”Es aiziet nevaru”, grupas ”Remix” dziesmu ”Dzeltenas kurpes”, grupas ”Jauns mēness” hitu ”Piekūns skrien debesīs”.

Arī ceturtajā šova tiešraidē neiztikt bez īpašajiem viesiem. Patriotiskajās noskaņās ieturētajā koncertā uz skatuves kāps ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētājs Artūrs Gruzdiņš un grupa ”Refleksija”, kā arī grupa ”Tautumeitas” un mākslinieks Mesa.

Nepalaid garām! Šajā svētdienas vakarā skaties ”X Faktora” tiešraidi un baudi lielisko svētku koncertu! Pieslēdzies 11. novembra vakarā!

Vēlies vērot koncertu klātienē? Biļetes iegādājies ŠEIT!
2 komentāri