12 komentāri
Pašmāju “X Faktora” kandidāti – no 10 līdz 54 gadiem; nepilnas nedēļas laikā saņemti gandrīz 300 pieteikumu
facebook.com/xfaktorius

Pagājušajā nedēļā, 5. aprīlī, tika atklāta pieteikšanās dziedošo talantu šovam “X Faktors”, kas jau rudenī sāksies arī pie mums. Līdz šim brīdim, kad vēl nav pagājusi pat nedēļa, iesūtīti turpat 300 pieteikumu, un katru dienu šis skaitlis būtiski pieaugs.

Baltijas valstīs šis pasaulē populārais šovs jau piedzīvojis trīs sezonas un visas Lietuvā, kurā piedalījušies arī divi latvieši – par Latvijas Džastinu Bīberu dēvētais Rihards Andris Bērziņš un Andris Grīva. Nu kārta pienākusi arī sarīkot mums pašiem savējo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim pieteikumi saņemti no visām Latvijas malām, kā arī ļoti lielas vecuma amplitūdas – jaunākajam dziedāt gribētājam ir vien 10 gadu, bet vecākais pieteikuma iesniedzējs ir 54 gadus vecs.

Atgādinām, ka savu pieteikumu vari sūtīt līdz 7. maijam, bet jauno talantu atlase notiks no 8. līdz 14. maijam Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī, Rīgā. Par precīzu norises laiku un vietu katrā pilsētā informēsim atlases dalībniekus personiski ar īsziņu.

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Foto: latvieši jau iepriekš mēģinājuši spēkus citu valstu “X Faktora” šovos

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!