Jevgēnijs Muravjovs kā savu atšķirības zīmi no pārējiem dalībniekiem nosauc balss tembru, viņš ir baritons. Jaunieša lielākais elks ir Frenks Sinatra, leģendas mūzika viņu iespaido.

4 komentāri

4 komentāri

 • Njā

  Njā

  Puisis atstāja labu iespaidu,bet ilgu palikšanu šovā diemžēl,neparedzu,jo līdzīgas uzstāšanās bija arī 1.tūrē,kur izpildītāju 'noairēja' jau atlases procesā kā neatbilstošu x faktora talantu politikai.Šoreiz laikam paspēlēs demokrātiju līdz publiskajam balsojumam un tad.....
  • andis

   andis

   Viņš nebūs to auditorijai kas balso. Tantes nebalso, tikai pie TV ekrāniem ģībst aiz sajūsmas. Tieši tāpēc arī nedomāju, ka Viņam vajadzēja doties iekšā paktorā. Viņam ar šādu baritonu 17 gados vajag skatīties uz daudz augstākas klases skatuvēm. Šajā paktorā nemeklē jaunus perspektīvus skatuves māksliniekus. Te ir tikai parasts šovs.
 • Ирина Муравьёва

  Ирина Муравьёва

  Блестяще! Наслаждалась! Ты- лучший!!!
 • andis

  andis

  Ja 17 gados ar šādu balss tembru var nodziedāt Sinatras "Strangers in the night" tik izcili, tad es saku, ka Viņam šajā LV paktorā nav ko darīt!!! Šāds baritons 17 gados jaunietim un Sinatras dziesma!
  Viņš bez ierunām var iet un pasniegt savu talantu uz daudz augstākas klases skatuves. LV paktors priekš Viņa ir nožēlojams!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!