4 komentāri

Jevgēnijs Muravjovs kā savu atšķirības zīmi no pārējiem dalībniekiem nosauc balss tembru, viņš ir baritons. Jaunieša lielākais elks ir Frenks Sinatra, leģendas mūzika viņu iespaido.

Arī žūriju Jevgēnijs pārsteidza ar Frenka Sinatras dziesmu, hits sajūsmināja gan žūriju, gan skatītājus.

Marats paziņoja, ka skolnieka balss vietām skaisti ieskanas, bet bijušas arī vietas, kur viņš vokāli “paklupis”. Šādas neveiksmīgas vietas nebija tik daudz, lai skaistais tembrs tās neatsvērtu.

Intars neslēpa, ka joprojām atrodas hita radītajā noskaņā, kuru papildinājis Jevgēnija lieliskais tembrs.

Žūrija Jevgēniju novērtēja ar četriem – JĀ.

TOP komentāri

 • andis
  +11 +10 -1

  andis

  Ja 17 gados ar šādu balss tembru var nodziedāt Sinatras "Strangers in the night" tik izcili, tad es saku, ka Viņam šajā LV paktorā nav ko darīt!!! Šāds baritons 17 gados jaunietim un Sinatras dziesma!
  Viņš bez ierunām var iet un pasniegt savu talantu uz daudz augstākas klases skatuves. LV paktors priekš Viņa ir nožēlojams!
 • Ирина Муравьёва
  +5 +5 0

  Ирина Муравьёва

  Блестяще! Наслаждалась! Ты- лучший!!!
 • andis
  +5 +4 -1

  andis

  Viņš nebūs to auditorijai kas balso. Tantes nebalso, tikai pie TV ekrāniem ģībst aiz sajūsmas. Tieši tāpēc arī nedomāju, ka Viņam vajadzēja doties iekšā paktorā. Viņam ar šādu baritonu 17 gados vajag skatīties uz daudz augstākas klases skatuvēm. Šajā paktorā nemeklē jaunus perspektīvus skatuves māksliniekus. Te ir tikai parasts šovs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!