Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

4 komentāri
Pārsteigumu pilnākā “X Faktora” sērija!? Gaužas asaras un prieki – spilgtāko momentu fotogalerija
Toms Norde

22. oktobra vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots ”X Faktora” otrais fināla sēriju raidījums, par kura tēmu tika izvēlēti pasaules hiti. Otrpus TV3 ekrāniem sniedza iespēju izdzīvot plašu emociju gammu nu jau 11 pretendenti. Lai arī cik krāšņi un daudzveidīgi tika skatītājiem piedāvāti priekšnesumi, arī šoreiz kādam no viņiem nācās atstāt šovu – skatītāji un žūrija lēma, ka dalību neturpinās Nadežda Maņkeviča. 

Par visiem fināla sēriju pretendentiem skatītāji varēja balsot telefoniski. Šoreiz Nadežda Maņkeviča un Alise Haijima  dalībnieki no skatītāju puses saņēma vismazāk balsu, bet ieguva otru iespēju – izpildīt vēl vienu ”Glābējdziesmu”, kas, iespējams, nodrošinātu vietu šovā. Pēc abu dalībnieku priekšnesuma savu gala vārdu pateica žūrijas pārstāvji, kuri lēma, ka šovs jāatstāj Nadežda Maņkeviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
TEV JAU IR BIĻETES UZ “X FAKTORA” TIEŠRAIDĒM?

Atskatoties uz otro fināla sērijas vakaru, kas tika veltīts visu laiku labākajiem pasaules hitiem, to atklāja latviskā grupa ”Tautumeitas”, kas skatītājus pārsteidza neierastā ampluā, izpildot popdīvas Beyonce dziesmu ”Run the world”. Vakara turpinājumā ar amerikāņu smagā roka grupas ”Guns N’Roses” dziesmu ”Sweet Child O’Mine” uzrunāja cēsiniece Līga Rīdere.

Taču šova skatuvi spridzināja grupas ”Linkin Park” dziesmas ”Numb” izpildītājs Edgars Kreilis. Pēc Kreiļa uz skatuves kāpa grupas ”Hypnotic” šarmantās meitenes, kuras izpildīja grupas ”Wham!” dziesmu ”Wake me up before you go go”. Savukārt ar piekto kārtas numuru sevi pieteica Lauris Bergmanis, kurš dziedāja amerikāņu sintpop muzikālā projekta ”Owl City” dziesmu ”Fireflies”.

Ar britu mūziķa Robija Viljamsa dziesmu ”Angels” šovakar skatītājus savaldzināja Arturs Gruzdiņš. Savukārt pēc Gruzdiņa priekšnesuma sekoja Alises Haijimas uzstāšanās, kurā viņa priecēja ar Eimijas Vainhousas dziesmas ”Valerie” izpildījumu.

Pavisam citā ampluā šovakar uzstājās grupa ”The Stones” ar elektroniskās mūzikas dueta Daft Punk dziesmu ”Get lucky”. Kā devītā uz skatuves kāpa Nadežda Maņkeviča, kura bija izvēlējusies dāvināt skatītājiem amerikāņu mūziķa Bruno Mars dziesmu ”Locked Out of heaven”.  Priekšpēdējā uzstājās Adriana Miglāne ar Adeles dziesmu ”Hello”, bet vakaru noslēdza grupa ”Koukie Band” ar ”Black Eyed Peas” populāro hitu Where’s the love.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!