Seši emocijām bagāti ”X Faktora” raidījumi: četras atlases un divi Krēslu izaicinājumi ir aiz muguras. Klāt trešā kārta: fināla sērijas un tajā startēs 12 spožākie pretendenti, kuru turpmāko dalību šovā noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Atbalstiet savus favorītus muzikālā cīņā tiešraidē TV3, kā arī klātienē Rīgas kinostudijā!  

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Danis

  Danis

  viss forši, jauki, feini un normāli. BET - tas tiešām tā šķiet okay, ka tiek ignorēts fakts, ka tur ir Berezina? un ar šo es domāju - viņai jau ir prasmes, jau ir pieredze, jau ir zināšanas un viņa jau ir spēcīga. manuprāt, ar to, kas viņai ir pūrā šobrīd, viņa varētu to savu grupu viena pati "uzkačāt" un tāds pasākums kā X-faktors, kur jaunajiem talantiem ir iespēja ļoti daudz ko iemācīties no tiešām zinošiem profesionāļiem, viņai un tai viņas grupai nav vajadzīgs. man nav nekāda personiska naida pret Berezinu kā izpildītāju, bet, manuprāt, citiem šis šovs ir vajadzīgs daaaaaudz vairāk. un vispār, X-faktora ideja kā tāda bija izrakt no tautas dimantus un dot viņiem iespēju spīdēt un attīstīties tā, kā nekad dzīvē viņiem nebūtu bijis iespējas, jo neviens viņus neatrastu un neredzētu, bet šeit tiek paņemts kāds, kam jau tas viss pūrā ir un varētu to nodot tālāk saviem biedriem?
  vilšanās, nu velns parāvis, kā parasti vilšanās žūrijas lēmumos
 • Sanija

  Sanija

  Kāpēc nepalika labākie 25+ kategorijā, Dana Rubena un Mārtiņš Taranda. Žēl, pietrūkst viņu.
 • Raitis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!