3 komentāri
Pārsteigumu pilnā raidījumā noskaidroti visi 12 pretendenti uz “X Faktora” galveno balvu
05.09.2017. Šova X Faktors filmēšana 8. oktobra raidījumam (Ilze Zvēra / f64)

Seši emocijām bagāti ”X Faktora” raidījumi: četras atlases un divi Krēslu izaicinājumi ir aiz muguras. Klāt trešā kārta: fināla sērijas un tajā startēs 12 spožākie pretendenti, kuru turpmāko dalību šovā noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Atbalstiet savus favorītus muzikālā cīņā tiešraidē TV3, kā arī klātienē Rīgas kinostudijā!  

Spožākie talanti šovā ”X Faktors” vēl tikai dzims, un labākie priekšnesumi gaidāmi tiešraidēs no 15. oktobra. Šova finālu sēriju startam mentori Aija Auškāpa, Intars Busulis un Reinis Sējāns atlasījuši 12 labākos pretendentus, kuriem palīdzēs izkopt savu talantu un skatuvisko tēlu.

Busuļa pārziņā ir kategorija 25+ un viņa komandā būs Aivo Oskis, Edgars Kreilis, Nadežda Maņkeviča un Līga Rīdere. Savukārt Sējāns, kura paspārnē ir vokālie ansambļi, strādās ar šo četrinieku: ”Fellas”, ”The Stones”, ”Tautumeitas” un ”Koukie band”. Abiem iepriekš pieminētajiem sastāviem pievienojas arī Auškāpas noskaidrotais 16-25 gadi pretendentu sastāvs: Adriana Miglāne, Alise Haijima, Artūrs Gruzdiņš un Roberts Memmēns.

Fināla sērijas būs kā koncerti, kas veltīti konkrētai muzikālai tematikai, un ikviens varēs dziedāt līdzi gan pasaules hitiem, gan tautā iemīļotām un zināmām melodijām. Taču tas nav viss – gaidāmi arī vakari, kas būs balstīti uz skatītāju izvēli.

Taču ikreiz kādam pretendenta būs arī jāpamet un to noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Tikai trīs labākie pretendenti nokļūs līdz finālam 3. decembrī un sacentīsies par galveno balvu – 10 000 eiro un sadarbību ar Sony Music.

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas Kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

 • Raitis
 • Danis
  +1 +1 0

  Danis

  viss forši, jauki, feini un normāli. BET - tas tiešām tā šķiet okay, ka tiek ignorēts fakts, ka tur ir Berezina? un ar šo es domāju - viņai jau ir prasmes, jau ir pieredze, jau ir zināšanas un viņa jau ir spēcīga. manuprāt, ar to, kas viņai ir pūrā šobrīd, viņa varētu to savu grupu viena pati "uzkačāt" un tāds pasākums kā X-faktors, kur jaunajiem talantiem ir iespēja ļoti daudz ko iemācīties no tiešām zinošiem profesionāļiem, viņai un tai viņas grupai nav vajadzīgs. man nav nekāda personiska naida pret Berezinu kā izpildītāju, bet, manuprāt, citiem šis šovs ir vajadzīgs daaaaaudz vairāk. un vispār, X-faktora ideja kā tāda bija izrakt no tautas dimantus un dot viņiem iespēju spīdēt un attīstīties tā, kā nekad dzīvē viņiem nebūtu bijis iespējas, jo neviens viņus neatrastu un neredzētu, bet šeit tiek paņemts kāds, kam jau tas viss pūrā ir un varētu to nodot tālāk saviem biedriem?
  vilšanās, nu velns parāvis, kā parasti vilšanās žūrijas lēmumos
 • Sanija
  0 0 0

  Sanija

  Kāpēc nepalika labākie 25+ kategorijā, Dana Rubena un Mārtiņš Taranda. Žēl, pietrūkst viņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!