Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

28 komentāri

Lai gan parastai cilvēka ausij 38 gadus vecās Liepājas Leļļu teātra aktrises Agneses Kuplēnas priekšnesums varētu šķist ļoti labs, dziedošo talantu šova “X Faktors” žūrija bija citās domās.

Agnese uz skatuves kāpa ar sagatavotu dziesmu Roda Stjuarta “Have I Told You”, taču tas pārliecināja visus, arī šova vadītāju Marku Rivu, bet ne pašus galvenos, kuriem jāpieņem lēmums par dāmas tālāko likteni šovā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žūrija viņai piedēvēja dziedošās aktrises potenciālu, bet vietu “X Faktorā” neredzēja, un piešķīra divus “nē” (Intars Busulis vienīgais balsoja ar pozitīvu vērtējumu).

TOP komentāri

 • Tipiskais latvietis
  +20 +18 -2

  Tipiskais latvietis

  Nopietni? Jūs pilnīgi un galīgi nopietni??
  Jūs paņemt cilvēkus, kurš kauc, bet tos, kuriem IR balss un kuri VAR noturēt notis, izsvilpjat.. kas pie velna?
 • k.
  +16 +13 -3

  k.

  Manuprāt, LV X faktora žūrija ir neprofesionāla. Komentāri, maigi izsakoties, dīvaini un tiek pateikti kā ar mietu pa pieri. Nedaudz vairāk iejūtības un smaidu sejās konkursantiem palīdzētu vairāk, nevis muļķīgas diskusijas par mūziklu LV. Droši vien žūrijā esošajai dāmai ir kaut kādi nopelni, kāpēc viņa šai žūrijā ir aicināta, tomēr viņas sejas izteiksme ir tik noraidoša, ka atliek vien līdzi just konkursantiem.
 • لٹویا Agrita Brūna
  +13 +11 -2

  لٹویا Agrita Brūna

  Komentārs par mūziklu Latvijā ... neiztur kritiku! Kas notiek?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl