Jau otro sezonu pēc kārtas ”Credit24” atbalsta jaunos talantus un ik nedēļu dāvā vienam muzikālajam censonim 200 eiro, lai mākslinieks varētu izkopt savu talantu. Trešajā nedēļā simpātiju balsojumā uzvar Intara Busuļa komandas pārstāvji ”Baritoni”! Puišu grupa jau otro reizi sezonas laikā iegūst skatītāju simpātiju balvu.

14 komentāri

14 komentāri

 • Perčiks :)

  Perčiks :)

  Tak kur var cepties, puišu gaitām esam sekojuši jau n-tos gadus, viņu muzikālais līmenis aug ik reizi un tas ir ļoti labi dzirdams un redzams un ne jau par skaistajām actiņām vai tievēšanas maratona reklāmas pēc te tiek balsots par simpātijām. Puiši ir tādi, kādi viņi ir, netēlojot no sevis sazin kādas tur zvaigznes. Bet viņi ir un būs parāki par citiem, kas zin tikai glupi tupēt mājās pie tv ekrāniem un kritizēt. Tak ejat ikviens kritizētājs un paraugiet uzstāties da kaut vai uz pusi mazākas auditorijas priekšā, nodziedāt, neietrīcoties iekšām un dažviet balsīm. Jūs to nekad nesapratīsiet. Tāpēc muldēt par to, kad Latgales čaļi un tikai tāpēc saņem simpātiju, ir tiešām myļkīgi. Bet arī jāsaprot, kad Latgales cilvēkos vienmēr ir bijis kaut kas īpašs un atškirīgs no citu novadu ļaudīm. Ja jau būtu visi pēc vienas šnites taisīti, nemaz nebūtu interesanti!
  Lai uzvar sirsnība, cilvēcība vienam pret otru un mīlestība pret savējiem un apkārtējiem līdzcilvēkiem!
 • edvards

  edvards

  Ja jūs objektīvi izskatāties, puiši saņem balsis nevis par viņu dziesmu kvalitāti. Godīgi sakot, ir labākie spēlētāji.
 • BATVIŅS
 • Balsotāja no Latgales
 • Balsotājs

  Balsotājs

  Didzim Melderim šo vajadzēja uzvarēt. Nekas šonedēļ iebalsosim
 • kaut kā tā..

  kaut kā tā..

  Nevēlos nevienu izcel vai kā savādāk, bet salīdzināsim šo balsojumu kaut vai ar saeimas vēlēšanām. - katram ir iespēja atdot savu balsi par sev tīkamāko politiķi, bet šai gadījumā- mākslinieku. Vienīgā atšķirība- balso katru stundu.
  Ja cilvēkiem nepatiktu- nu nebalsotu taču!? Un neiet runa vai viņi ir no latgales vai nav. Ar to, ka kāds ir no latgales vien nepietiek- ir jāmāk būt harizmātiskam, labi nodziedāt un iznest sevi skatītājiem.
  Ja atstās visu izvēli tikai uz žūriju...nu nekas labāks nesanāks. Sāksies čīkstēšana, ka žūrija nav objektīva u.t.t. Bet tā- skatītājam ir iespēja izvēlēties viņuprāt labākos un spēcīgākos. Ta ka - viss jūsu rokās draugi. :)
  Visi dalībnieki nedzied pirmo mēnesi un tas ir jāsaprot...
 • Arī skatītāja

  Arī skatītāja

  Objektīvais, kas ir noteicis, ka Tavs viedoklis ir visobjektīvākais? Neesmu no Latgales, bet vai tāpēc manas simpātijas nevar piederēt šiem puišiem. Katrs balso pēc saviem ieskatiem un simpātijām. Jā, es par Baritoniem.
  • Skatītāja UK
 • Objektīvais skatītājs
  0 -10 -10

  Objektīvais skatītājs

  Kauns par katru, kurš atbalsta Baritonus!!! Ir taču jābūt kaut kādai gaumes izjūtai un sajēgai, bet atbalstīt kādu tikai tāpēc, ka viņš ir no Latgales, ir traģikomiski... Organizatori, lūdzu, ar steigu mainiet balsošanas kārtību!!!
  • Arī

   Arī

   Piekrītu Objektīvajam skatītājam, izskatās, ka jau otro gadu pēc kārtas Xfaktors ražo vietēja mēroga "zvaigznes" bez perspektīvas izrauties starptautiskā līmenī
   • Meh

    Meh

    Negodīgi ir kaut vai tas, ka viņi ir zināmi iepriekš, ir ar pieredzi, resnuma dēļ papildus tiek reklamēti projektā "Busulis tievē". Kā tad skaistām meitenēm, piemēram, iegūt ētera laiku? Sarīkot "Kļūsti resna!" konkursu?
   • andis

    andis

    Kur ir Tava un iepriekšēja objektivitāte? Naida kurināšana? Jā Baritoni ir no Latgales, bet vai tāpēc Jums jāceļ kaut kāds skandāls? Katrs balso par to, ko grib.
    Iepriekšējā reizē skatītāju simpātiju ieguva Didzis Melderis. Tas bija neobjektīvi? Skatītāji balso par to ko grib un ja Jums gribas te dalīt balsojumu objektivitāti tik vien kā Latvijas 4 novadus un izteikt nepatiku pret kādu no tiem padomā par savu ētiku un gaumi!
  • Objektīvajam skatītājam

   Objektīvajam skatītājam

   Man kauns, ka tu tā vari pateikt!! St*lbie čiuļi...
  • Latgaliete

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!