14 komentāri
Pārspēti simpātiju balsojuma rekordi! Sīvā cīņā skatītāju simpātiju balvu izcīna puišu grupa ”Baritoni”
F64

Jau otro sezonu pēc kārtas ”Credit24” atbalsta jaunos talantus un ik nedēļu dāvā vienam muzikālajam censonim 200 eiro, lai mākslinieks varētu izkopt savu talantu. Trešajā nedēļā simpātiju balsojumā uzvar Intara Busuļa komandas pārstāvji ”Baritoni”! Puišu grupa jau otro reizi sezonas laikā iegūst skatītāju simpātiju balvu.

Katru nedēļu balvu saņems viens no dalībniekiem, kolektīva uzvaras gadījumā grupa saņem šo pašu naudas summu un rīkojas pēc saviem ieskatiem – sadala līdzekļus vai iegulda grupas kopīgajā attīstībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešo simpātiju balvu iegūst liriskā grupa no Latgales ”Baritoni”, kuri trīs nedēļu laikā paspējuši iekarot teju ikvienas dāmas sirdi.

Pagājušajā nedēļā pārspēts skatītāju balsojuma rekords, grupa ”Baritoni” uzvarēja ar 28685 balsīm, atstājot dziedātāju Didzi Melderi otrajā vietā ar 25284 balsīm.

Baritonu uzstāšanās trešajā šova tiešraidē!

Pirms nedēļas Didzim pietika ar 15662 balsīm, lai apsteigtu ”Baritonus” un iegūtu 200 eiro vērto balvu.

Grupa un dziedātājs ir izteiktās līderu pozīcijās, un citi dalībnieki tiem nespēj pat pietuvināties balsojumā, lai reāli sacenstos par naudas balvu.

Tuvākie ”Baritonu” un Didža Meldera konkurenti trešajā nedēļā bija grupa ”Radio trio” ar iegūtajām 7200 balsīm, kā arī dziedātāja Kattie ar 6312 balsīm!

Ir sāksies ceturtās nedēļas simpātiju balsojums, kurā jau atkal kāds laimīgais dziedātājs iegūs ”Credit24” dāvātos 200 eiro.

Vai naudas balvu arī ceturtajā šova nedēļā iegūs jau ierastie simpātiju balvas saņēmēji, vai tomēr fani spēs sabalsot par citiem dalībniekiem un balvu izcīnīs kāds cits jaunais censonis?

Par simpātiju balso ŠEIT!

Savu favorītu atbalstīt var atdodot savu balsi no sociālā tīkla ”Facebook” konta, balsot var reizi stundā!

Palīdzi saviem favorītiem piepildīt muzikālos sapņus! Sniedz atbalstu balsojot!

TOP komentāri

 • Arī skatītāja
  +21 +14 -7

  Arī skatītāja

  Objektīvais, kas ir noteicis, ka Tavs viedoklis ir visobjektīvākais? Neesmu no Latgales, bet vai tāpēc manas simpātijas nevar piederēt šiem puišiem. Katrs balso pēc saviem ieskatiem un simpātijām. Jā, es par Baritoniem.
 • andis
  +13 +11 -2

  andis

  Kur ir Tava un iepriekšēja objektivitāte? Naida kurināšana? Jā Baritoni ir no Latgales, bet vai tāpēc Jums jāceļ kaut kāds skandāls? Katrs balso par to, ko grib.
  Iepriekšējā reizē skatītāju simpātiju ieguva Didzis Melderis. Tas bija neobjektīvi? Skatītāji balso par to ko grib un ja Jums gribas te dalīt balsojumu objektivitāti tik vien kā Latvijas 4 novadus un izteikt nepatiku pret kādu no tiem padomā par savu ētiku un gaumi!
 • kaut kā tā..

  kaut kā tā..

  Nevēlos nevienu izcel vai kā savādāk, bet salīdzināsim šo balsojumu kaut vai ar saeimas vēlēšanām. - katram ir iespēja atdot savu balsi par sev tīkamāko politiķi, bet šai gadījumā- mākslinieku. Vienīgā atšķirība- balso katru stundu.
  Ja cilvēkiem nepatiktu- nu nebalsotu taču!? Un neiet runa vai viņi ir no latgales vai nav. Ar to, ka kāds ir no latgales vien nepietiek- ir jāmāk būt harizmātiskam, labi nodziedāt un iznest sevi skatītājiem.
  Ja atstās visu izvēli tikai uz žūriju...nu nekas labāks nesanāks. Sāksies čīkstēšana, ka žūrija nav objektīva u.t.t. Bet tā- skatītājam ir iespēja izvēlēties viņuprāt labākos un spēcīgākos. Ta ka - viss jūsu rokās draugi. :)
  Visi dalībnieki nedzied pirmo mēnesi un tas ir jāsaprot...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!