57 komentāri

”X Faktora” dalībniece Margarita Kolosova paziņo, ka viņai šova laikā nervi ir mierīgi, kā nekā viņai ir pieci bērni un šovs, salīdzinot ar atvasēm, ir nieks. Margarita atklāj, ka ieradusies pēc uzvaras!

Runājot par savas kategorijas mentoru Reini Sējānu, Margarita neslēpj, ka viņš ir foršs zēns, bet viņai rodas jautājums, cik daudz ir jāpīpē, lai ko tādu muzikāli radītu?

Margaritas uzstāšanās TV atlasē!

Skatoties krēslu virzienā, Margarita nosaka, ka vēlas nomainīt grieķu puisi, nav ko Aleksam darīt starp latviešu jauniešiem.

Pēc Margaritas uzstāšanās Intaram rodas iespaids, ka viņš atguvis Margaritu un atkal dāmas sirsniņā ir vieta viņam.

Marats paslavē Margaritas dziesmu izvēles, ja televīzijas atlasē viņa izvēlējās grupas ”Ramstein” dziesmu, tad tagad, ko krasi atšķirīgu.

Aijai likās, ka šova pretendente nav varējusi dabūt ārā visu spēku, kas slēpjas balsī, viss palicis kaut kur pa vidu.

Reinim arī bija vajadzīgs laiks pārdomām, uz ko Margarita atbildēja, ka te nav par ko domāt, lai atbrīvo viņai vienu krēslu.

Lai cik grūti arī nebūtu pieņemt lēmumu, Reinis Margaritai nedod krēslu.

TOP komentāri

  • Anna Kovaļevska
    +46 +39 -7

    Komentārs no Facebook

    Pie mums cirks. Ārzemēs būtu zvaigzne. Cilvēkiem Margarita patīk. Ārzemju X-Faktors ņem dažādus cilvēkus. Pie mums tikai smukus un vienādām balsīm. Kur tie visi lielie talanti paliek pēc šova? Tie, kas jau bija izsitušies kaut kur, tie sev drusku vairāk fanus dabuja, pārējie kā nokāpa no skatuves tā pazuda. Bet šo pašu Margaritu pazīst un viņa patīk. Viņai varētu būt kādu humora raidījumu vadītāja, vai pasākumu vadītāja.
  • Jūrmalnieks
  • Latgale ruļavoj

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!