Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

12 komentāri

Pēc šova ”X Faktors” trešās sezonas fināla ir pagājuši jau pieci mēneši. Jauniešu mīlulis Klāvs Ozols šajā laikā ir paspējis izdarīt vairākas nozīmīgas lietas – no Saldus viņš pārvācies uz Rīgu, nomainījis skatuves vārdu un radījis vairākas dziesmas!

Klāvs atklāj, ka dienas, sēžot mājās, paiet diezgan forši, tā ir iespēja netraucēti muzicēt.

Jauniešu elks ir radījis daudz dziesmu, bet līdz to prezentēšanai jāpagaida vēl kāds laiciņš. Klāvs cer, ka izdosies izdot arī albumu.

”Pie jaunajām dziesmām strādāju viens. Ir ļoti interesanti mācīties producēt pašam savu mūziku. Noteikti būtu atvērts piesaistīt producentu, bet pagaidām man iet jautri tāpat vien,” paziņo Klāvs.

Liels jaunums Klāva muzikālajā dzīvē ir pieņemtais lēmums uz skatuves neuzstāties ar vārdu Klāvs Ozols, bet gan izmantot pseidonīmu – Rīts.

Kā skaidro “X Faktora” finālists, viņam kļuvis garlaicīgi tikai ar savu vārdu, bet Rīts ir viņa kristītais vārds, tāpēc tā pieņemšana par pseidonīmu bijusi likumsakarīga.

Klāvs jau paspējis duetā ar jauno dziedātāju Loretu Reidi izdot dziesmu ”Ieroči”. Dziedātājs stāsta, ka Loreta viņam uzrakstījusi sociālajos tīklos, pastāstījusi par dziesmu un piedāvājusi piedalīties.

”Biju glaimots. Strādāt kopā pie dziesmas ar tik talantīgiem cilvēkiem bija superīgi. Es teiktu, ka mēs ar Loretu esam draugi. Protams, karantīna visu ierobežo, jo mums ir visjautrāk, kad varam aiziet uz ”McDonalds” un kārtīgi izrunāties, izsmieties,” smaida Klāvs.

Pagaidām jaunieši par turpmākajām kopdziesmām nav runājuši. Klāvs būtu atvērts šādai sadarbībai, bet pirms tam vēlas piestrādāt pie sava solo projekta.

Liels jaunums ir arī fakts, ka Klāvs no Saldus ir pārvācies uz Rīgu.

”X Faktora” zvaigzne pārvākusies uz galvaspilsētu, jo tā varēs vairāk sadarboties ar māksliniekiem no Rīgas, kā arī radīsies vairāk iespēju koncertēt.

Pēc dziedātāja domām liels pluss ir fakts, ka vairāk nav jābraukā ar autobusu un jāriskē ar veselību.

Dziedātājs pagaidām nav domājis organizēt tikšanos ar faniem, tas notiks, kad viņš izveidos koncertprogrammu, atradīs koncertam perfektu vietu, tad arī notiks muzikāla uzstāšanās un tikšanās ar atbalstītājiem.

Daudzi atceras Klāva uzstāšanos ”X Faktorā”, kad skatuves projekcijās tika izmantoti viņa mākslas darbi. Arī šobrīd māksla nav likta pie malas.

Dziedātājs smejas, ka kopš viņš ir sācis apzīmēt lietas viņa istaba neizskatās garlaicīga.

Klāvs aicina paciesties, tuvāko mēnešu laikā ir gaidāmi vairāki muzikāli jaunumi!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!