63 komentāri

Pirms doties uz skatuvi, Keitija paziņo, ka viņai ir labs garastāvoklis, nav spriedzes un noslēgtības. Viņa ir mierīga un gatava pārsteigt ar tembru un savu attieksmi!

Ierodoties ”krēslu izaicinājumā”, Keitija domājusi, ka būs liela kņada, kliegšana, savējo atbalstīšana, tas viss radīs stresu. Tāpat jauniete domājusi, ka redzēs daudz asaru un emociju.

Keitijas uzstāšanās TV atlasē: Treniņbikses Keitijai Bārbalei palīdz justies stilīgai un atšķirīgai

Iepazīsties! ”X Faktora” savdabīgā vienpate: Keitija treniņbiksēs

”Krēslu izaicinājuma” etapu Keitija pielīdzina zvēru dārzam, bet pati negrasās pārvērsties par zvēru.

Kā savu mīļāko ģērbšanās stilu, šova pretendente nosauc omīšu stilu, bet vēl nespēj to līdz galam izprast un izveidot. Šoreiz gan viņa nav tērpusies omīšu stilā, bet gan pieskaņojusies dziesmai, lai arī no tēla plūst tāds pats siltums, kā no viņas vokāla.

Ieraugot jaunieti, uznākot uz skatuves, Intars uzreiz paziņo, ka viņam paticis kā Keitija, uzstājusies televīzijas atlases kārtā.

Marats par Keitiju saka, ka viņa ir unikāla, gan dziedājuma manierē, gan izskatā. Uz dziedātāju ir interesanti skatīties.

Intaram patīk, ka Keitija neatstāj vienaldzīgu publiku, arī viņam jauniete liekas interesanta, ja viņam būtu jāstrādā ar Keitiju viņš atrastu piemērotu repertuāru un viņi lēnām ietu uz priekšu.

Aija, vērtējot priekšnesumus, pievērš uzmanību trīs lietām – personībai, talantam un dažādībai. Keitija šajās trīs lietās ieņem maksimālo punktu skaitu!

Aija nedod Keitijai krēslu, pamatojot to ar vārdiem, ka ”X Faktors” nebūs tas konkurss, kurā Keitija vienmēr varēs būt viņa pati.

Noejot no skatuves, Keitija paziņo Markusam, ka no visa tā, ko Aija pateikusi viņa sapratusi, ka ir pārāk laba ”X Faktoram”!

TOP komentāri

 • Krista
  +44 +40 -4

  Krista

  Viņa tiešām ir kaut kas vairāk par "x faktoru". Šovam nav vajadzīgi unikāli cilvēki. Viņiem vajag tikai "pārdodamu" preci.
 • Lori
  +36 +35 -1

  Lori

  Super meitene! Ipateneja, bet ar savu stilu, labu balsi, un ari zin ko grib un kas vina ir. Super! Uz prieksu! Pasaule ir vinas spellaukums!
 • Antons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!