1 komentārs
Sākusies ”Parādi savu X” devītā kārta; zināms iepriekšējās nedēļas uzvarētājs
Konkursa foto

Līdz ar jaunas nedēļas sākumu laiks sarosīties visiem konkursa ”Parādi savu X” dalībniekiem, jo cīņa par nedēļas labāko X turpinās. Iepriekšējā nedēļā konkursā piedzīvota līdz šim rekordliela aktivitāte – konkursam tika pieteikts gandrīz simt foto. Šī ir iespēja to pārspēt.

Sākusies konkursa ”Parādi savu X” devītā kārta. Noteikumi ir līdzšinējie: ja redzi kaut kur ”X” simbolu, nofotografē, sūti to mums, un, iespējams, Tu saņemsi balvu no ”Coca-Cola”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, šova ”X Faktors” laikā ikviens aicināts piedalīties konkursā, kur ir jāatsūta fotogrāfija, kurā redzams ”X” simbols! Savukārt Skaties.lv lasītāji var balsot par iesūtītajiem foto. Tā fotogrāfija, kas saņems visvairāk balsu, tiek pie balvas.

Par pagājušās nedēļas, kad konkursam tika pieteikts vairāk nekā 90 foto, uzvarētāju kļuvusi Alise A., kura konkursam iesūtīja fotogrāfiju “Mans X pēc sacensībām”. Lūk, viņas dzīvespriecīgais foto!

Foto: Konkursa foto

Pārējo konkursantu iesūtītās bildes skatāmas galerijā.

TOP komentāri

  • Krustmāte 😁
    +3 +3 0

    Krustmāte 😁

    Paldies visiem radiem, draugiem, paziņām un svešiniekiem, kas palīdzēja Alisei piepildīt iecerēto!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!