2 komentāri
Sākusies ”Parādi savu X” astotā kārta; uzzini, kurš uzvarēja pagājušajā nedēļā
Konkursa foto

Dziedošo talantu šovā “X Faktors” ik svētdienu kādam no dalībniekiem spēle jāpamet, tādēļ pieaug intriga, kurš kļūs par šova uzvarētāju. Arī konkursa “Parādi savu X” dalībniekiem laiks sarosīties, jo cīņa par nedēļas labāko X turpinās.

Sākusies konkursa ”Parādi savu X” astotā kārta. Noteikumi ir līdzšinējie: ja redzi kaut kur ”X” simbolu, nofotografē, sūti to mums, un, iespējams, Tu saņemsi balvu no ”Coca-Cola”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, šova ”X Faktors” laikā ikviens aicināts piedalīties konkursā, kur ir jāatsūta fotogrāfija, kurā redzams ”X” simbols! Savukārt Skaties.lv lasītāji var balsot par iesūtītajiem foto. Tā fotogrāfija, kas nedēļas laikā saņem visvairāk balsu, tiek pie balvas.

Par pagājušās nedēļas, kad konkursam tika pieteikts vairāk nekā 40 foto, uzvarētāju kļuvusi Intra M., kura konkursam iesūtīja apetīti raisošu fotogrāfiju ”Manas ģimenes vakariņas, kuras baudām, skatoties “X Faktoru”. Lūk, viņas foto!

Foto: Konkursa foto

Savukārt pārējo konkursantu iesūtītās bildes skatāmas galerijā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!