Komentāri
Noskaidrots konkursa ”Parādi savu X” 2. kārtas uzvarētājs
Konkursa foto

Sveiciens visiem šova ”X Faktors” faniem, īpaši tiem, kuri piedalījās un sekoja aktivitātei ”Parādi savu X”! Ir noskaidrots pagājušās nedēļas uzvarētājs, kas saņems balvu no ”Coca-Cola”.

Kā zināms, šova ”X Faktors” laikā ikviens aicināts piedalīties konkursā, kur ir jāatsūta fotogrāfija, kurā redzams ”X” simbols! Savukārt Skaties.lv lasītāji var balsot par iesūtītajiem foto. Tā fotogrāfija, kas saņems visvairāk balsu, tiek pie balvas no ”Coca-Cola”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par pagājušās nedēļas uzvarētāju tiek pasludināta Sanita M.. Lūk, viņas iesūtītais foto!

Konkursa foto

Savukārt pārējo konkursantu iesūtītās bildes skatāmas galerijā.

Atceries, ka šonedēļ sākusies konkursa trešā kārta, un, ja redzi kaut kur ”X” simbolu, sūti to mums, un, iespējams, Tu būsi uzvarētājs.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl