Komentāri
Noskaidrots konkursa ”Parādi savu X” 2. kārtas uzvarētājs
Konkursa foto

Sveiciens visiem šova ”X Faktors” faniem, īpaši tiem, kuri piedalījās un sekoja aktivitātei ”Parādi savu X”! Ir noskaidrots pagājušās nedēļas uzvarētājs, kas saņems balvu no ”Coca-Cola”.

Kā zināms, šova ”X Faktors” laikā ikviens aicināts piedalīties konkursā, kur ir jāatsūta fotogrāfija, kurā redzams ”X” simbols! Savukārt Skaties.lv lasītāji var balsot par iesūtītajiem foto. Tā fotogrāfija, kas saņems visvairāk balsu, tiek pie balvas no ”Coca-Cola”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par pagājušās nedēļas uzvarētāju tiek pasludināta Sanita M.. Lūk, viņas iesūtītais foto!

Konkursa foto

Savukārt pārējo konkursantu iesūtītās bildes skatāmas galerijā.

Atceries, ka šonedēļ sākusies konkursa trešā kārta, un, ja redzi kaut kur ”X” simbolu, sūti to mums, un, iespējams, Tu būsi uzvarētājs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl