Komentāri
Nācija ir lēmusi! Konkursa ”Parādi savu X” labāko foto TOP 30
Konkursa foto

Dziedošo talantu šovs ”X Faktors” iegājis otrajā pusē. Līdz pat decembra sākumam norisināsies arī dzīvespriecīgais foto konkurss ”Parādi savu X”, kurā oriģinalitāti un izdomu var apliecināt jebkurš. Portāls Skaties.lv apkopojis, pēc skatītāju domām, 30 labākos foto.

Ar katru nedēļu konkursa “Parādi savu X!” dalībnieku iztēle pieaugusi. Latvieši “X” pamanījuši dabā, dzīvniekos, ēdienā, sadzīves priekšmetos, kā arī cilvēku pozās. Skaties.lv apkopojis pēc publikas domām 30 labākos kadrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atrodi ”X” – tie ir visapkārt! ”X” sastapsi jebkur – tā var būt ceļazīme pie dzelzceļa pārbrauktuves, tās var būt sakrustotas dakšiņas vai ziedu kompozīcija ”X” formā! Lai piedalītos konkursā, atrodi ”X” simbolu, nofotografē to un pievieno to šajā lapā!

Par tavu bildi varēs balsot Skaties.lv lasītāji reizi stundā, un nedēļas populārākās bildes autors saņems balvas no “Coca-Cola”!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl