Komentāri
Apkopots dzīvespriecīgā konkursa “Parādi savu X!” skatītāju atzītāko foto TOP 20
Konkursa foto

Paralēli dziedošo talantu šovam “X Faktors” līdz pat decembrim norisinās jautrais un atraktīvais konkurss “Parādi savu X!”, kurā oriģinalitāti un izdomu var apliecināt jebkurš. Ceturtās kārtas noslēguma gaidās portāls Skaties.lv apkopojis līdz šim skatītāju vērtētāko foto TOP 20.

Konkursa “Parādi savu X!” pirmo trīs nedēļu laikā dalībnieki “X” atraduši gan dabā, gan sadzīves priekšmetos un pat cilvēku pozās. Skaties.lv apkopojis, pēc publikas domām, 20 labākos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atrodi ”X” – tie ir visapkārt! ”X” sastapsi jebkur – tā var būt ceļazīme pie dzelzceļa pārbrauktuves, tās var būt sakrustotas dakšiņas vai ziedu kompozīcija ”X” formā! Lai piedalītos konkursā, atrodi ”X” simbolu, nofotografē to un pievieno to šajā lapā!

Par tavu bildi varēs balsot Skaties.lv lasītāji reizi stundā, un nedēļas populārākās bildes autors saņems balvas no “Coca-Cola”!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl