Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. maijs

Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskops aunam

Ieteicams īpašu vērību veltīt profesionālajiem un finanšu dokumentiem. Koncentrējies uz rakstītā atbilstībai likumam. Paturot šos brīdinājumus prātā, varēsi veiksmīgi nokārtot savus parādus.

Horoskops vērsim

Uzņemsies vienpersonīgu atbildību par ģimenes dzīvē notiekošo. Tu būsi tas, kurš parūpēsies gan par drošību, gan saimnieciskajām ķibelēm. Remontdarbus un citus kapitālieguldījumus atliec uz citu dienu.

Horoskops dvīņiem

Būsi ļoti izvēlīgs un prasīgs attiecībā pret citiem. Sakāpināto ambīciju dēļ var rasties domstarpības profesionālajā sfērā vai ar cilvēkiem , kuri sniedz servisa pakalpojumus.

Horoskops vēzim

Ikdienas pienākumu sakoordinēšana var izrādīties sarežģītāka, nekā cerēts. Lielos soļus pretim kādam sasniegumam vai ieguvumam vajadzēs aizstāt ar mazajiem un pārvietošanās notiks it kā baidoties, it kā piesargājoties.

Horoskops lauvai

Problēmiņas var uzbriest kā maizes raugs un līt pāri malām. Attiecībās ar dzīvesbiedru, priekšnieku, savu pārinieku vai klientu var iestāties neveiklā fāze, kur sākas stīvēšanās par savu taisnību, labumu un mantu.

Horoskops jaunavai

Tavu mīlas dzīvi iekrāsos intīma rakstura notikumi. Ja tev pietiks apņēmības objektīvi novērtēt notiekošo, sapratīsi, ka kreņķu cēlonis ir nespēja sabalansēt savu darba un privāto dzīvi un jebkādas dienas kārtības trūkums.

Horoskops svariem

Šodien racionālās lietās neaizmirsti pieslēgt prātu un darījumos nepaļaujies uz aklo veiksmi. Ja turēsi solījumus un respektēsi noteikumus, profesionāli un personīgi iegūsi visaugstākos atzinības novērtējumus.

Horoskops skorpionam

Šodien pastāv risks, ka tevi izvedīs no pacietības aklie burta kalpi. Vari iesaistīties cīņā par vienlīdzīgām tiesībām un iespējām, pat ja tās neatbilst likumā rakstītajam.

Horoskops strēlniekam

Birokrātijas dzirnavās pūtīs spēcīgs vējš un tās strādās ar pilnu jaudu, kas savukārt tev radīs sarežģījumus dokumentu reģistrēšanā un uzticēto uzdevumu veikšanā.

Horoskops mežāzim

Visi darījumi, kur tev nāksies aizstāvēt savas likumiskās intereses paredz iespēju radīt negaidītus īssavienojumus. Par iemeslu var kalpot informācijas trūkums, vajadzīgā cilvēka nesasniedzamība vai sakaru kļūda.

Horoskops ūdensvīram

Kritiskā domāšana un spēja saglabāt pienācīgu distanci attiecībās palīdzēs notiekošo nesalaist grīstē. Personīgajās attiecībās ir svarīgi neļauties mirkļa emocionālajai spriedzei. Piedzīvojumu vilinājuma spēks gan augs augumā.

Horoskops zivīm

Darbā esi gatavs iejusties situācijas glābēja lomā. Beigās jau visi būs dzīvi un dienas bilance ar pluss zīmi. mēģini noslāpēt izvairoties no pārāk ciešas saskarsmes ar tiem, ar kuriem mentāli nav pa ceļam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Parādi savu X!

Parādi savu X!

Atrodi “X” - tie ir visapkārt! “X” sastapsi jebkur – tā var būt ceļa zīme pie dzelzceļa pārbrauktuves, tās var būt sakrustotas dakšiņas vai ziedu kompozīcija “X” formā! Lai piedalītos konkursā atrodi “X” simbolu, nofotografē to un pievieno to šajā lapā!

Konkurss ir noslēdzies, pēdējās nedēļas uzvarētāju noskaidrosim jau drīz.

Noskaidrots “Parādi savu X” pēdējās nedēļas uzvarētājs!

Iepriekšējo kārtu uzvarētāji

Parādi savu X!

Tu skaties 1-30 X no 30

Šīs nedēļas tops

#1 Selēna Vasiļjeva 547
#2 BIRUTA LEIKARTE 155
#3 BIRUTA LEIKARTE 147
#4 BIRUTA LEIKARTE 138
#5 BIRUTA LEIKARTE 137
#6 BIRUTA LEIKARTE 137
#7 BIRUTA LEIKARTE 137
#8 BIRUTA LEIKARTE 134
#9 BIRUTA LEIKARTE 134
#10 Elmārs Vaivods 87
#11 Sindija Anča 60
#12 Elizabete-Katrìna Šreibere 38
#13 Viltorija Bāriņa 34
#14 Ivars Razminovičs 34
#15 Līva Lielmane 31
#16 Elizabete-katrīna Šreibere 26
#17 Gints Sīpols 19
#18 Kitija Gailiša 13
#19 Toms Romanovs 10
#20 Rolands Indans 8
#21 Ieva Pole 3
#22 Ralfs Bethers 3
#23 Ance kiršteine 2
#24 Ligita Freimane 2
#25 Līna Tjarve 1
#26 Darja šardina 1
#27 Samanta jansone 0
#28 Arta Paula Ozliņa 0
#29 Dārta Briede 0
#30 Dārta Briede 0