Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

11 komentāri
“Par savu sniegumu es nekaunos!” Izbalsotais Aivo Oskis sola plinti nemest krūmos
15.10.2017 X faktors (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

15. oktobris iezīmējās ar pasaulē slavenā dziedošo talantu šova “X Faktors” pirmo tiešraides raidījumu, kas diemžēl arī pēdējais izrādījās 28 gadus vecajam Aivo Oskim no Auces. Uzreiz pēc izbalsošanas portāls Skaties.lv ķēra viņu pie rokas un aicināja uz sarunu.

Glābējdziesmu nācās dziedāt kā viņam, tā arī jelgavniekam Edgaram Kreilim. Izšķirīgā balss piederēja Aivo un Edgara mentoram Intaram Busulim, kurš aizsūtīja Oski mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzskatu, ka labi sevi parādīju, un par savu sniegumu nekaunos. Galu galā, esmu viens no 12 labākajiem “X Faktora” finālistiem,” savās pārdomās par viņam neveiksmīgo iznākumu pārdomās dalījās nu jau bijušais šova dalībnieks.

Aivo ar Edgaru Kreili šova laikā bija sadraudzējušies, tāpēc tieši viņiem diviem šis bija dubultlielāks pārdzīvojums: “Protams, bija lielāka spriedze, nekā būtu bijis ar kādu citu dalībnieku, bet šovs ir šovs un kas jādara, jādara!”

Šis iznākums puisi tikai uzkurinājis uz lieliem darbiem: “Mūzika ir sirdslieta, un nedomāju, to pamest. Turpināšu strādāt un pilnveidot sevi.”

Puisis solās jau nākamnedēļ atgriezties Rīgas kinostudijā: “Novēlu veiksmi visiem pārējiem dalībniekiem un jau nākamnedēļ būšu skatītāju rindās, lai viņus atbalstītu!”

TOP komentāri

 • Gunta
  +9 +8 -1

  Gunta

  Kāpēc neparāda balsošanas rezultātus? Tad, kad balsošana ir beigusies, varētu tak parādīt. Citādi gribas domāt, ka šova veidotāji noliek uz strīpas to, kuru viņi paši nolemj nolikt. Man arī gribētos zināt, cik balsis, piem., Aivo šķīra no 10.vietas.
 • LL
 • KP
  +3 +3 0

  KP

  Vispār jau drusku žēl. No sākuma es dižā sajūsmā par Aivo prasmēm nebiju, bet kaut kas viņā ar laiku paķer. Kaut kāds personības faktors, viņš izstaro kaut ko tādu dzīvespriecīgu un aizrautīgu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!