26 komentāri

Trīsdesmit vienu gadu vecais Ronalds Znatnajs ieradās ”X Faktorā”, nesot līdzi dzeltenu mikrofona statīvu, tas ir viņa talismans, turklāt mīļākajā krāsā. Kā Rolandam veiksies šovā?

Pirms došanās uz skatuvi Ronalds paziņo, ka vēlētos Intaru sava mentora veidolā. Dalībnieks ir papētījis mūzikas ekspertu pēc Maiju kalendāra un iegūtās atziņas ir viens no argumentiem, par labu Intaram.

Panks ar savu uzstāšanos centās iepazīstināt žūriju ar grupas ”Green Day” daiļradi.

Maratam likās, ka ekspresīvajā vīrietī ir ”x faktors”, bet viņam radās sajūta, ka Ronalds ne vienmēr ir uz “zemes”.

Intars un Marats uzstāšanos novērtēja ar – JĀ, bet Reinis un Aija ar – NĒ.

Aizskatuvē Ronalds paziņoja, ka nepiekrīt žūrijai, jo viņam nedeva iespēju ”paprovēt”!

Šos vārdus pavadīja necenzēti žesti, kuri veltīti ”X Faktoram”.

TOP komentāri

 • Uldis Brigzna
 • andis
  +16 +15 -1

  andis

  Tik tiešām par daudz aizlidojis pa gaisu. Ar aiziešanas izrādi nu nekādīgi neiekustināja skatītājus. Puisim ja gribās būt uz skatuves daudz jādomā ko var parādīt, ar šādiem žestiem un frāzēm nav perspektīvu lai atrastos uz skatuves!!! Ja tagad kremt galvā, ka nedeva tālāk iespēju paktorā, tad bija jāmēģina saprast ko dara tur lienot.
 • vīze
  +15 +14 -1

  vīze

  Reti nepatīkams tips,meitene skraidīja apkārt,tika atgrūzta nost,pēc tam rupjais žests...Džekam vajadzētu nolaisties beidzot uz zemes,pārāk daudz sakāpis galvā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!