29 komentāri
”Pametu vidusskolu, jo riebjas mācīties!” “X Faktora” priekšatlasē izceļas dumpiniece no Liepājas – 18 gadīgā Viktorija
Privātais arhīvs

”X Faktora” priekšatlases dod iespēju sevi atrādīt kompetentai žūrijai un viņiem savu talantu. Liepājā viena no šovā startēt gribētājām bija arī 18 gadus jaunā Viktorija Ivanova, kura uz dalību cierēja arī pagājušajā gadā. Meitene, kura, pametusi mācības skolā, tagad bauda dzīvi un brīvību, kā arī grib sasniegt savu sen lolotu sapni – kļūt par dziedātāju.

Viktoriju manījām arī pagājušā gada ”X Faktorā”, taču tad neizdevās aizkļūt līdz raidījumiem televīzijā. ”Nezinu, kāpēc tā! Varbūt tāpēc, ka dziedāju krievu dziesmu,” jokojot saka viņa. Žūrijai viņa 7. maija pēcpusdienā Liepājas Olimpiskajā centrā dziedāja britu superzvaigznes Adeles vienu no pirmajiem hitiem “Rolling Into Deep”. Kā viņai klājās, pašai grūti spriest. ”Bet es ļoti, ļoti gribu tikt šovā. Tas ir mans dzīves sapnis,” portālam Skaties.lv atklāj meitene.

“X Faktora” priekšatlase Liepājā

Viņa jau vidusskolā pameta mācības, jo uzskata, ka dzīvē ir daudz labākas lietas, ko darīt. ”Es aizgāju no skolas, jo man riebjas mācīties. Pēc tam sāku strādāt ”Pakistānas kebabā”, bet arī no turienes aizgāju. Es vienkārši nespēju sadraudzēties ar priekšniecību,” stāsta dumpiniece, kura pašlaik nodarbojas, kā viņa pati saka, ar to, ko patīk vislabāk. ”Es protu taisīt pīrsingus, varu būt arī friziere, ja vajag. Pagaidām tas gan tikai draugu lokā,” tā Viktorija.

Uz ”X Faktoru” meitene nākusi, lai pierādītu pašai sev, ka vispār kaut ko spēj izdarīt šajā dzīvē. ”Gribu pierādīt, ka kaut ko protu, un to, ka man kaut kas arī sanāk,” atklāj jaunā dāma, kura, izrādās, šovam pieteikusies, vecākiem par to neko nezinot.

”Ne mamma, ne tētis par to, ka kaut kur piedalos, neko nezina. Mamma saka, ka neesmu talantīgs bērns. Viņai ir slikts raksturs – saka tā, jo pašai nekas ar dziedāšanu nesanāca. Labi, ka ir draugi, kuri visu laiku ir blakus un mani uzmundrina,” atzīst jaunā potenciālā mūzikas zvaigzne.

Pašai grūti novērtēt, kā klājies šova Liepājas priekšatlasē. ”Godīgi sakot, nezinu, kā man gāja. Domāju, ka viss būs labi un kaut kad jau man sanāks. Ja netikšu šogad, startēšu arī nākamgad un, ja vajadzēs, arī vēl pēc tam. Mēģināšu, kamēr man sanāks!”

Vēl viena “X Faktora” jaunā zvaigzne – cietuma apsargs Lauris

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!