Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

15 komentāri
“Pagaidām man vēl ilgi negribēsies dziedāt!” “X Faktora” žūrijas vērtējums satriec “delfīna meiteni”
Foto: Denis Elterman

Viena no pārsteigumu pilnākajām “X Faktora” epizodēm tika aizvadīta 24. septembra vakarā, kad uz skatuves redzējām daudz un dažādu pašmāju talantu. Viena no tādām bija 24 gadus vecā Elizabete Poddubnova, kura pēc sava priekšnesuma ļoti pārdzīvoja, ka nesanāca iekļūt nākamajā šova kārtā.

“Varbūt tas, ko man teica – pietrūka idejas,” savas “X Faktorā” uzstāšanās, iespējams, lielāko mīnusu nosauc Elizabete. “Es biju tik uztraukusies, ka beigās centos savam priekam nodziedāt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī viņa iezīmē žūrijas vērtējumu: “Ja paskatās pirmos, kas uzstājās – ņēma katru. Tagad katrs otrais aiziet. Kad būs šovs, redzēsiet un sapratīsiet, ko ar to domāju. Varbūt viņiem ir konkrēts skaits, cik ir jāsavāc, es nezinu! Bet neesmu pirmā, kurai tā liekas.”

NOSKATIES ELIZABETES PRIEKŠNESUMU

“Pagaidām man vēl ilgi negribēsies dziedāt!” nākotni ar dziedāšanu ieskicē viņa, kas pēc kāpšanas uz “X Faktora” skatuves nu jau zīmējas tumšos, negatīvos toņos. Pēc priekšatlases daugavpiliete nosolījās, ja viņa netiks šovā, dziedāšanas sapnim metīs mieru.

“Man gan vēl ir vienās kāzās jānodzied, un tad jāskatās. Ja nevarēja novērtēt, tad varbūt nav, ko novērtēt. Bet cilvēkiem patīk, profiņiem laikam nē…” pēc savas uzstāšanās no malas satriekta šķiet Elizabete.

“Daudzi šeit nāk ar pasniedzējiem. Man jau piecus gadus tāda nav, un tik un tā labs rezultāts. Varbūt, ja žūrija to zinātu, vērtētu citādāk. Un es pietiekami ātri sasniegtu tādu līmeni, kāds ir tiem, kurus viņi uzreiz paņēma,” savas darba spējas apraksta viņa. “Es ceru, ka man nesāpēs, bet pāries!”

TOP komentāri

 • Līga Viča
 • Ilona Niedre

  Ilona Niedre

  Jā, neatmet, vēl jo vairāk tāpēc, ka tevi nevērtēja. Tev tikai tika pateikts NĒ un, ka "nepietiek ar delfīna skaņu". Tas, ka tev ir īpatnēja, skaista balss, tu ne reizi nelažoji un biji oriģināla, "profesionālajai žūrijai" neko nenozīmēja. Viņiem "perspektīve" vairāk rādījās, dzirdot kaucošas dvīnes ar vārgām, neizteiksmīgām balsīm. Aizmirsti šo cirku! Latvijā nekas nav līmenī, arī x faktors. Kamēr žūrijā būs letiņi (Busulis neskaitās).
 • Emi
  +6 +6 0

  Emi

  Par tām dvīnēm,es ar piekrītu ar negatīvām domām-kauca katra savā tembrā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!