1 komentārs

Kā zināms, jau rīt sāksies pieteikšanās pirmajam mūsu pašu televīzijas realitātes šovam “X Faktors”, taču pirms tam vairāk latvieši izmēģinājuši savus spēkus citās valstīs, kā, piemēram, Lietuva vai Ukraina. Apskatīsim, kā viņiem klājies!

Lietuvā jau trīs sezonas aizvadīts šis spraigais dziedāšanas šovs, no kurām divās startējuši arī mūsējie, turklāt ar labiem panākumiem – gan Rihards Andris Bērziņš, gan arī Andris Grīva tikuši līdz finālam. Tāpat arī “Eirovīzijas” nacionālās atlases fināliste Santa Daņiļeviča Ukrainā startēja ar atzīstamiem panākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svaigākais no visiem atmiņā noteikti palicis Grīva, kurš pēdējā lietuviešu “X Faktora” versijā aizcīnījās līdz pat pašam superfinālam, taču galveno balvu, 15 tūktošus eiro, tā arī neieguva.

Foto: Andris Grīva lietuviešu “X Faktorā”

PIETEIKŠANĀS LATVIEŠU “X FAKTORAM” JAU RĪT!

Par latviešu bīberu uzskatītais Rihards Andris Bērziņš savu talantu izrādīja sezonu iepriekš, arī aizkļūstot līdz finālam.

Foto: latviešu Bībers iekaro lietuvieši sirdis

Jau pieminētā Daņiļeviča Ukrainā tika iedalīta popa superzvaigznes Ivana Dorna komandā, iekļūstot finālā. No paša Dorna meitene saņēma daudz labu komentāru par viņas balsi un izpildījumu.

Video: Santa Daņiļēviča ukraiņu “X Faktors” šovā

Ukrainā savu vārdu teica arī 20 gadus vecā Diāna Paško, kuras sniegums un daile talantu šova atlasē sajūsmināja kā žūriju, tā arī vārda tiešajā nozīmē piecēla kājās skatītājus. Tomēr nu kļuvis zināms, ka Diāna no turpmākas dalības šovā ir izslēgta. Viņa ir starp vairākiem šova dalībniekiem, kuri, kā atzīst žūrijas loceklis Antons Savļepovs, treniņnometnē pievīluši žūrijas cerības un kuriem X-Factor ir noslēdzies.

Video: Diāna Paško pieceļ kājās visu Ukrainu

Ir arī neveiksmīgāki piemēri, kā, piemēram, Sandis Kiops, kurš centās savu karjeras ceļu bruģēt Ukrainas “X Faktora” virzienā, pat valsts nacionālajā televīzijā atrādot viņa slaveno “pīlādžogas spērienu”. Tiesa, tas viņam nepalīdzēja un pašā šovā Kiops neiekļuva.

Video: Kiopa kroņa spēriens Ukrainas nacionālajā televīzijā

Intervijas laikā Ukrainas televīzijai СТБ protams neaizmirsu arī parādīt Latvijas nacionālo…

Posted by Sandis Kiops on Pirmdiena, 2016. gada 16. maijs

Iespējams, apkaunojošākā parādīšanās kādā no ārzemju “X Faktoriem” notika Lielbritānijā, kad pašam Saimonam atrādījās Zaiga Melke, dziedot… uz vienas kājas. Žūrija tikai iepleta acis, un, loģiski, uz tālākām atlases kārtām Zaiga aicināta netika.

Video: apkaunojošais priekšnesums britu “X Faktorā”

TOP komentāri

  • janis pedvale
    0 0 0

    janis pedvale

    ko tas kiops var svaidities ar tam savam kajam? darit nau koa. janis pedvale

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!