11 komentāri

Iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā “Akropole” turpinās “X Faktora” jauno talantu pārbaude. “Akropoles Faktorā” ir citi noteikumi un vajadzīgas citas iemaņas, tāpēc šeit jūs satiksiet arī tos dalībniekus, kuri savu muzikālo cīņu šovā jau beiguši. Piektajā sacensībā savus spēkus izmēģinās divi jaunizveidoti “grupējumi” – abas “X Faktora” Elīnas un puiši – Klāvs Ozols un Reinis Liepa.

Šoreiz noskaidrosim, kurai komandai labāk ies ar orientēšanos milzīgajā iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā. Uzdevums būs pavisam vienkāršs – katra komanda saņems fotogrāfijas ar dažādām Akropolē esošām vietām. Kura komanda ātrāk atradīs un atpazīs bildēs redzamās vietas, svinēs saldo uzvaru!

Liepai un Ozolam pirmā bilde izrādās tāds sīkums vien – viņi ātri nokļūst galamērķī un nofotografējas pie atrisinājuma. Tikmēr meitenes vēl cītīgi pēta fotogrāfijas. Var jau būt, ka šī ir kāda īpaša stratēģijas, kas vēlāk atmaksāsies. Arī meitenes ātri atpazīst lielāko veikalu Akropolē un steidz nofotografēties pie uzraksta “Maxima”. Bet puiši pa to laiku sen jau gabalā. Tomēr viss jau nav tik vienkārši. Katrai uzdevuma fotogrāfijai pievienots arī it kā uz atrisinājumu vedinošs paskaidrojums, bet vai tas tiešām palīdz? Vai jūs zinātu, kurš franču zīmols radies Provansā? Klāvam uz mirkli šķiet, ka tās varētu būt “Drogas”, bet Reinis gan negrib piekrist.

Tikmēr meitenes, pareizāk sakot, Elīna Gluzunova atpazinusi zīmolu “L’Occitane” un abas steidzas sameklēt zīmola veikalu. Lieta tāda, ka puiši patiesībā arī to jau atraduši, tikai paši īsti nevar saprast, vai nokļuvuši īstajā vietā. Mazliet attapības un loģikas, un arī otra bilde zēniem gatava! Bet kur ir meitenes? Turpat, bet mazliet vēlāk, jo puiši jau steidz meklēt nākamo pieturas punktu, kur Akropoli varot izbaudīt arī guļot. Ja pašiem ideju nav, ir vērts pajautāt gudrākiem cilvēkiem, proti, citiem pircējiem. Un re, pūles atmaksājas, cilvēki zina! Klāvs un Reinis metas uz kinoteātri, bet turp traucas arī abas meitenes, jo viņas atpazinušas kinoteātra kāpnes pašas. Elīna Gluzunova atzīst, ka pēc tādas izstaigāšanās no sporta zāles kādu laiku varēs atpūsties, bet puiši sevi uzmundrina ar uzsaukumiem par uzvaru. Vēl tomēr jāatrod divas vietas – no kuriem viens ir kaut kas cieši saistīts ar Kazbeka kalnu. Nelielas izpētes un konsultēšanās ar zinošiem ļaudīm rezultātā Klāvs un Reinis nonāk pie gruzīnu restorāna, kas arī ir pareizā vieta! Meitenes iet citu ceļu, viņas meklē gruzīnu izcelsmes vīrieti, kas uzzīmēts attēlā. Lai gan neviens ar gudru padomiņu tā arī palīgā nenāk, meitenes viņu atrod pašas!

Vēl tikai viens uzdevums un noskaidrosim acīgākos un ātrākos. Tomēr šis izrādās vispiņķerīgākais, jo atbilde jāmeklē šajā teikumā “Tas, kurš pazīst pagātni, saprot tagadni.”.

Meitenes nonāk pie meklētā, jo Elīna Evelīna atceras, ka tieši par “šo” mācījusies vēsturē. Tas ir vēstures stends par Kuzņecova fabrikas traukiem Rīgā, ko ikviens var aplūkot Akropolē.

Spēle galā, bet kāds rezultāts? Puiši ar savu drosmīgo konsultēšanos pa labi un pa kreisi, uzdevumu izpildīja nedaudz ātrāk par meitenēm, tāpēc arī ieguva balvas patīkamai izklaidei.

Bet atcerieties, ka Akropolē arī jūs varat atbalstīt savu “X Faktora” favorītu, nobalsojot ar žetonu, ko iespējams iegūt apmaiņa pret pirkuma čeku!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!