Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

17 komentāri
Otrajā tiešraidē Klāvs Ozols pārsteigs ar zīmējumiem, kas tapuši speciāli priekšnesumam
PUBLICITĀTES FOTO

Jaunais dziedātājs Klāvs Ozols otrajai ”X Faktora” tiešraidei gatavojas vairāk nekā pirmajai. Šoreiz viņš pārsteigs ne tikai ar atraktīvu priekšnesumu, bet arī zīmējumiem!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Klāvs atklāj, ka līdz tiešraidei plāno piestrādāt pie horeogrāfijas, jo vēlas pēc iespējas vairāk izklaidēt skatītājus un padarīt priekšnesumu baudāmu.

Klāva Ozola uzstāšanās pirmajā tiešraidē!

”Protams, piestrādāšu arī pie dziedājuma, bet to es daru nepārtraukti! Man dažreiz uznāk vēlme, slinkot, darīt kaut ko citu, bet pēc strādāšanas atpūta vienmēr ir saldāka!” smaida Klāvs.

Šova dalībnieks priecājas, ka tiešraidē varēs parādīt ne tikai vokālās un kustību prasmes, bet arī savus zīmējumus. Zīmējumi tapuši speciāli priekšnesumam un paspilgtinās Klāva sajūtas, hita ziņojumu!

Radošā jaunieša mākslas darbi, būs redzami skatuves fona noformējumā!

Klāvs Ozols: Nebiju sagatavojies visiem pozitīvajiem komentāriem, kurus saņēmu pēc uzstāšanās

”Esmu pārliecināts, ka mana izvēlētā dziesma un priekšnesums nesīs foršu enerģiju un tikpat foršu atmosfēru! ”Coldplay” man vienmēr bijuši vieni no mīļākajiem izpildītājiem. Viņu mūzika asociējas ar siltiem vakariem un mammas garšīgo ēdienu. Man ar viņu mūziku atmiņā nāk tikai jaukas sajūtas,” aizdomājas Klāvs.

Ziņa, ka otrajā tiešraidē šovu pametīs divi dalībnieki Klāvam radu lielu stresu, kā nekā ikvienam iespēja tikt izbalsotam divkāršojas.

Jaunajam dziedātājam galvenais ir forši uzstāties un dāvāt skatītājiem prieku – pēc tam, lai notiktu, kas notikdams!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!