Komentāri

Dziedātājs, grupas ”Rock`n`Berrie” solists Oskars Millers uz skatuves mīl radīt ballīti un ar tās palīdzību izklaidēt cilvēkus. Arī šovs ”X Faktors” nav izņēmums – dziedātājs izpildot grupas ”Kings of leon” dziesmu ”Sex is on fire” centās uzkurināt publiku!

Dienu pirms lielā notikuma Oskars teica, ka viņam ir satraukums, bet patīkams, tāds, it kā viņš gatavotos savam pirmajam randiņam, vēders kņud un nevar sagaidīt, kad varēs sākt dziedāt!

Visiem pazīstamā dziesma “Sex is on fire”, ballītes sajūta, Oskara dziedājums un kustības ne vienam vien zālē sēdošajam lika kustināt līdzi kājas mūzikas ritmā.

Dziedātāja enerģija, kustības, smaids, skraidīšana pa skatuvi, radītā brīvības sajūta ļāva baudīt priekšnesumu un sajust to vieglumu, kuru skatītājam vēlējās sniegt Oskars.

Oskars Millers atpūšas Parīzē ar savu mīļoto Katrīni Lukins

Pēc Oskara uzstāšanās Reinis Sējāns neslēpj, ka viņam atlasēs dziedātājs paslīdējis garām nepamanīts, viņš nav sapratis, ko sagaidīt no viņa. Sējāns redz, kā veidojas tēls, attieksme, ir vēl daudz darāmā, bet sākums ir ļoti labs!

Intars Busulis vēlas uzteikt stilistu darbu, jo dziedātājam mugurā ir lielisks kostīms! Arī Busulim Oskars atlasēs paslīdējis garām, licies tāds ”sausiņš”, nu viņš saprot, ka maldījies.

Dziedātāja mentore Aija Auškāpa priecājas, ka Oskars viņu iepriecinājis un uzstāšanās ir lielisks sākums dziedātāja karjerai ”X Faktorā”.