Olga Rajecka izsaka savu viedokli par ”X Faktoru”

”X Faktora” pusfinālā dziedātājas Olgas Rajeckas izpildīto hitu ”Svētku diena” dziedāja Elīna Gluzunova. Skaties.lv sazinājās ar latviešu estrādes dīvu, lai uzzinātu viņas domas par šovu.

71 komentārs

71 komentārs

 • Anda

  Anda

  Olgai ir laimējies,ka ir dziedājusi CITU talantīgu komponistu dziesmas. Bet ne jau visiem ir tāds talants,tādēļ nav vērts teikt,lai paši jaunie dziedātāji raksta sev dziesmas. Ne Olga,ne U.Roze,ne V.Zemgals, ne A.Krauze u.c. nav ieguvuši popularitāti ar SAVĀM dziesmām. Katram savs radošo izpausmju veids. Novēlu Elīnai un citiem jaunajiem dziedātājiem rast sadarbību ar talantīgiem komponistiem,lai varētu turpināt uzstāties uz skatuves un priecēt klausītājus.
 • kurinātājs vilkusziņa
 • ?
 • JO
 • JO

  JO

  Olga paklausies Elīnu, viņai vis tik viegli, un neko no sevis ne uzspēlē, tev gan par neko galviņā sakapis....
  Klausos Elinas dziedājumā un ir patīkami baudit, Malacis Elīna tu esi vienīgā kura māk dziedāt, esmu beidzis Muzikas Akadēmiju un zinu kas ir muzikas forma....
  Kā to būvē pats makslinieks un tālāk nodod skaitītājam...
  Paldies.
 • JO

  JO

  Nevaru nepiekrist, tiešām.... Olgai vajadzētu pamest skatuvi... Tas ir mans viedoklis un domāju arī viņas jaunībā dziedātās dziesmas viņas izpildījumā nav bijušas tās kuras ir aizravusas publiku, nekad no viņas dziedājuma neesmu izjutis skudriņas klausoties. Jā simpātiska sieviete, arī šajos gados.... Tiem kuri kritizē vecuma iezīmes nesaprot kad paši jaunāki nepaliekk. Manu prāt tas nebūtu pareizi.
 • Anna

  Anna

  Kas te ko spriest un šūmēties, jo visu finālistu starpā izlems ierakstu kompānija Sony. Viņi paņems to, kas viņiem liksies interesants. Gruzniņš arī bija ne šāds, ne tāds, balss vispār nekāda, bet paņēma viņu. Baltkrievieti droši vien paņēma tāpēc, ka, lai kā tas nepatiktu, viņa bija galvas tiesu pārāka par latviešiem. Olgai iesaku feisbukā paskatīties Kattie profilu un papriecāties, par meitenes gaitām sevis muzikālajā izglītošanā un panākumiem un prieks, ka Latvija viņai ir devusi šo atspēriena punktu.( nacionālo jautājumu šeit nepieminēsim). Man jau šķiet, ka Klāvs no visas trijotnes vokāli ir visinteresantākais. Un, lai Busulis piebremzē par Klāva augsto pašapziņu. Lai pats atceras savus sākumus. Ja ir zema pašapziņa, šovā nav ko meklēt. Ir jāgrib uzvarēt un ši griba ir jāpalaiž pasaulē, tikai tad būs "švunka" kaut ko darīt. Veiksmi Klāvam!
 • Anna

  Anna

  Nesaprotu, ko cilvēki tajā Klāvā saskatījuši. Viņš taču ir tik ļoti samākslots, nevar saprast vai tā ir meitene vai puisis. Tās visas dīvainās kustības un viņa bērnišķīgā uzvedība, riebjas. Un viņa pēdējā izpildītā dziesma svētdien, tā bija katastrofa. Vienkārši visiem iestājies kaut kāds bara instinkts un fano par to Klāvu, jo visi taču fano. Ja tā ir pasaules nākotne mūzikas ziņā, es labāk klausīšos vecos, labos hītus. Tie bezdzimuma cilvēki pārņēmuši jau visu pasauli, te Eirovīzijā, te x faktorā, visur.
  • Kronis
  • mākonīte
  • Leksa

   Leksa

   Mani reāli kaitina šie indivīdi (neteikšu cilvēki), kas tik ļoti mīl citus nozākāt. Es par Diānu un Elīnu neesmu pateikusi nevienu sliktu vārdu, NEVIENU, lai gan neatbalstu viņas, bet gan Klāvu. Un es cienu citu domas pat tad, ja tās nesaskan ar manējām, bet es necienīšu indivīdus, ja pretīgi izrunājas par otru. Beidzat aiztikt Klāvu, Diānu un Elīnu.
  • x

   x

   viņš, kā reiz nav samākslots. Tur tas joks, ka no dabas tāds, un cilvēki to lieliski atšķir. Tādēļ, arī atbalsta Klāvu. Jo puspatiesību, lišķības, intrigu un tēlošanas, jau tā apkārt ir tik daudz, ka gribas malku svaiga gaisa...
 • meirita
  0 -13 -13

  meirita

  suds par to veco grezeli olgu bet mani besi tas cigans busulis vinam vieta tvaika iela
  • ucacā

   ucacā

   Jaunā grezel, ko tu esi izdarījusi , lai popularizētu latviešu mūziku kaimiņvalstīs, vai vismaz Latvijā, varējusi noturēt interesi par savu radošo darbību pārdesmit gadu garumā u.t.t.? Pēc komentāra stiliņa esi dīvānā pukātāja un viss.
 • Daina Grunska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!