Olga Rajecka izsaka savu viedokli par ”X Faktoru”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

70 komentāri
Olga Rajecka izsaka savu viedokli par ”X Faktoru”
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

”X Faktora” pusfinālā dziedātājas Olgas Rajeckas izpildīto hitu ”Svētku diena” dziedāja Elīna Gluzunova. Skaties.lv sazinājās ar latviešu estrādes dīvu, lai uzzinātu viņas domas par šovu.

Olga atklāja, ka diemžēl viņai nav sanācis redzēt raidījumu, bet Elīnu viņa atceras vēl no ”Olgas disenītes” laikiem.

Tāpat Olga ir dzirdējusi, ka mentors Intars Busulis bieži viņu piemin šova laikā.

”Olga ar tevi lepotos.” Elīna Gluzunova sajūsmina ar ”Svētku dienu”

Dziedātāja priecājas, ka viņas dziesmas tiek izpildītas “X Faktorā” un ļauj topošajām māksliniecēm sevi pierādīt.

”Šovs ir lieliska platforma jaunajiem māksliniekiem, bet kamēr viņiem nebūs sava repertuāra, koncertu, nekam no tā visa nav jēgas. Šī jau ir trešā šova sezona, parādās daudzi jauni dziedātāji un tad pazūd,” tā Olga.

Olga domā, ka labāk, ja jaunietim nav pats spīdošākais vokāls, bet ir prasme rakstīt savas dziesmas.

Reizēm koncertos estrādes dīva satiek grupu ”Tautumeitas”, Didzi Melderi, Aivo Oski un Arturu Gruzdiņu, bet ar to viss beidzās.

”Pagājušajā gadā uzvarēja meitene no Baltkrievijas ar ļoti labu vokālu, bet kas notika pēc tam? Kur dziesmas? Kur koncerti? Nekas nenotiek,” analizē Olga.

”X Faktora” pusfinālā Elīna Gluzunova veltīs īpašu dziesmu Reinim Sējānam

Māksliniece uzskata, kamēr komponisti un producenti neņems jaunos māksliniekus savā paspārnē, kamēr nebūs sava repertuāra, pēc šova jaunietis nezinās ko darīt ar iegūto platformu.

”Izpildīt manas vai Ainara Mielava dziesmas, mēs paši vēl dziedam un to spējam. Reizēm iemīļotas dziesmas jaunās skaņās izdodas lieliski, bet tas tomēr nav jaunā mākslinieka oriģināls repertuārs,” tā Olga.

Dziedātāja novēl visiem ”X Faktora” finālistiem pēc šova nepazust, bet sniegt koncertus, radīt savu repertuāru, lai visam ieguldītajam darbam ir segums.

Pati Olga daudz laika pavada dejojot deju kolektīvā, tāpat nākamgad grupa ”Eolika” svinēs četrdesmit gadus uz skatuves un dosies lielā koncerttūrē, kurai ir jāgatavojas!

TOP komentāri

 • par

  par

  jaunajiem komponistiem,savulaik' diezgan zīmīgi izteicās Andris Freidenfelds....'labāk dziedu foršu šlāgeri,kā sūdīgu orģināldziesmu'
 • Olga

  Olga

  divkose,šovu neskatās,bet Busuļa uzslavas klausās.Starp citu,tā nav Olgas dziesma,bet Imanta Kalniņa dziesma un komentāros (ImKa) ir gana gandarīts par Elīnas versiju.Bet par 'jumtu' taisnība,jaunajiem nav platformas no kuras attīstīt savu potenciālu - visas nišas aizņemtas.
 • hahahahā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!