66 komentāri

Topošā māmiņa Elīna Gluzunova “X Faktora” pusfinālā uzstājās ar Vitnijas Hjūstones leģendāro dziesmu “I have nothing”, bet kā otro viņa izpildīja ”Svētku dienu” no dziedātājas Olgas Rajeckas repertuāra.

”Izpildot tādas dīvas dziesmu, ir jāiegulda milzīgs darbs, baidos kļūdīties. Mēģinājumi bija pat ar asarām. Jāspēj sakopot emocijas un jāizlaiž tās uz skatuves ar pilnu jaudu un atdevi.

Dziesma nebūs pakaļdarinājums, tā būs daļa no manis,” komentējot Hjūstones dziesmu, pirms pusfināla Skaties.lv atzina Elīna. Plašāk lasi šeit!

”Tev izdodas nodziedāt arī dziesmas importa valodā, bet viennozīmīgi man liekas, ka latviskais kods ir tavs kods,” Intars Busulis.

”Man kā pa viļņiem gāja, klausoties šo dziesmu, zinot, kā Vitnija viņu dzied. Bija ļoti, ļoti skaistas vietas, bet beigās man šķita, ka tu gaidi, kad nu beidzot būs beigas un kad tā dziesmas beigsies. Bet beidzās viss labi,” par priekšnesumu izteicās Aija Auškāpa.

Savukārt ar otro dziesmu Elīna atkal bija zirgā un pēc uzstāšanās aplausi ilgi nerimās.

Kā izteicās Intars Busulis, Olga Rajecka ar Elīnu noteikti lepotos.

“Tie ir svētki. Kad tu kāp uz skatuves, tas ir īpašs mirklis. Un pēc šī mirkļa paliek pēcgarša, ko mēs jūtam, un tas ir “X faktors”, kas tevī ir. To nevar kurš katrs,” atzina Elīnas mentors Reinis Sējāns.

TOP komentāri

 • Zemene

  Zemene

  Malacis, ļoti iepriecina šī sieviete ar katru savu uznācienu! Pirmā vai ceturtā, viņa nekur nepazudīs, viņa jau ir pamanīta, kur vajag 😊 bet protams novēlu UZVARU!
 • beidzot
 • subjektīvi
  +16 +16 0

  subjektīvi

  Ja Busulim patīk piesaukt stereotipus ar Olgucīti,tad man vairāk simpatizē M.Zīveres versija,jo tālajos '80 gados bija tā iespēja dzirdēt Mirdzu vienos estrādes svētkos ar pirmo Modo sastāvu,kur visas dziesmas izpildīja divās svešvalodās (krievu v.toreiz nebija svešvaloda),tā kā Elīna tuvāka ir Mirdzai,kā Olgai,bet subjektīvi paskatoties,Elīna ir vistuvāk profesionālas dziedātājas kvalitātēm un visas iespējas ir izveidot savu brendu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!