23 komentāri

Starp ”X Faktora” trešās sezonas kandidātēm ir arī apburošā blondīne un trīs meitu mamma Katrīne. Šovbiznesa draugi jaunajā dāmā atpazīs sievieti, kura šova pirmajā sezonā aizskatuvē uzticīgi atbalstīja savu toreizējo vīru Edgaru Kreili. Šobrīd laulība diemžēl izirusi, taču trīs meitu mamma gatava pāršķirt dzīvē jaunu lappusi, pati startējot šovā, un viņas mērķis ir tikt tālāk kā bijušajam vīram!

”Jā, esmu Edgara nu jau bijusī sieva, esam jau vairāk nekā gadu oficiāli šķīrušies,” baumas, kas jau ilgi cirkulējušas, apstiprina Katrīne.

Trīs meitu Kerijas, Elisas un Ariannas mamma šobrīd galvenokārt nodevusies meitu audzināšanai, taču strādā mājās ar sevi muzikālā ziņā. ”Mēģinu ”atgriezt balsi”, lai varētu atkal kāpt uz skatuves. Protams, ir plāni par koncertiem un tādām lietām,” ieceres atklāj trīs meitu mamma.

Vai, ja izdosies tikt ”X Faktorā”, izdosies savienot pilna laika mammas pienākumus ar dalību šovā? Par to Katrīne ne mirkli nešaubās – viņai apkārt ir spēcīgs atbalsts, draugi un ģimene, kas palīdz pieskatīt atvases. Arī uz atlasi Jelgavā viņa ieradās ar jaunāko meitiņu, kura, kamēr mamma dziedāja, lieliski jutās viņas draudzenes kompānijā. Turklāt meitām nav nekādu problēmu atrasties ”X Faktora” aizkulisēs mēģinājumu un koncertu laikā – tas jau izbaudīts laikā, kad šovā startēja tēvs.

Kā smejas mamma, būšana klāt ”X Faktora” procesā, meitām būs lielisks sākums pašu muzikālajai karjerai, jo visas trīs jau dzied.

Bijušais vīrs, kurš pats ar labiem panākumiem startēja ”X Faktora” pirmajā sezonā, par sievas dalību spēlē pagaidām nezina.

”Mums tās attiecības kā jau nesen šķirtiem pāriem. Šobrīd mēģinām kaut kā saprasties,” godīgi atzīst Katrīne. Un viņa neslēpj, – pati sev uzstādījusi izaicinājumu – ”X Faktorā” tikt tālāk kā bijušais vīrs.

Kad Katrīne iesoļoja atlases telpā, šova veidotāji, kuri meiteni pazīst jau no pirmās sezonas kā Edgara Kreiļa atbalstītāju, palika teju bez valodas. Trīs meitu mamma pēc šķiršanās pamatīgi notievējusi un mainījusi tēlu, kļūstot par efektīgu blondīni.

”Pirms pusotra gada sakārtoju veselību. Biju uz dažādām pārbaudēm, lai saprastu, kas manā veselībā nav kārtībā, ko varu papildināt ar vitamīniem. Nedaudz attīrot organismu, pati vielmaiņa sāka darboties ļoti labi,” tā Katrīne, neslēpjot, ka pusotra gada laikā atbrīvojusies no apmēram 20 kilogramiem.

TOP komentāri

 • anna
  +26 +25 -1

  anna

  Forša sieviete! Tikai Tev nekas nav jāpierāda bijušajam vīram, bet gan pašai SEV. Neturi aizvainojumu uz savu bijušo, Tu dzīvo savu dzīvi.Lai veicas!
 • Benita Leite
 • Ina Kadile
  +19 +13 -6

  Ina Kadile

  Nu loti dramatiski teatraals iznaciens…. Lai kads nebuutu patiesais impulss un motiivs, lai piedalitos X-faktora, mums prieks, ka tu vispar ko dari! Mes atbalstisim! Lai veicas! Ja ir talants - tad jaiet un jauzvar!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!