Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem jau iepriekš izlolotajiem plāniem. Neļaujies pierunāšanām un citiem izsmalcinātiem spiedieniem tavā virzienā.

Horoskops vērsim

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs.

Horoskops dvīņiem

Tavs dzīvesprieks, atjautība un vieglā attieksme pret notiekošo šodien iecels tevi katras kompānijas goda vietā. Tikai pārāk neaizraujies ar savu galvenā varoņa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla.

Horoskops vēzim

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops lauvai

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos vai uzņemt viesus savā mājā.

Horoskops jaunavai

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām, pat ja tevi tās kaitina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti.

Horoskops svariem

Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu ģimenes locekļu vaļaspriekiem un štellēm, kuras viņus patiesi interesē.

Horoskops skorpionam

Ar kādu no radiniekiem var izveidoties patiesa emocionāla saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars piedošanu un atziņu, ka nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas.

Horoskops strēlniekam

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu palīdzību vai līdzdalību kādā pasākumā. Savukārt, ja pats dodies kādam palīgā, dari to patiesi un atbilde savu ceļu pie tevis noteikti atradīs.

Horoskops mežāzim

Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paniekoties ar sirds lietām.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai filozofiska satura jautājumi. Ne mazāk labprāt nodosies arī mūžīgo vērtību un tradīciju uzturēšanai attiecībā uz iepirkšanos un pucēšanos.

Horoskops zivīm

Uz īsu brīdi vai pat visu dienu norobežosies no cilvēkiem. Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs ne spēka, ne vēlēšanās fiziski un garīgi piepūlēties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Noteikumi

Muzikālais projekts norisinās vairākās kārtās – atlases, krēslu izaicinājumi un tiešraides. 2019. gada pavasarī notiks reģionālās atlases, kuru laikā projekta radošā komanda izvēlēsies tos, kurus aicināt uz televīzijas atlasēm.

Muzikālais projekts norisinās vairākās kārtās – atlases, krēslu izaicinājumi un tiešraides. 2019. gada pavasarī notiks reģionālās atlases, kuru laikā projekta radošā komanda izvēlēsies tos, kurus aicināt uz televīzijas atlasēm.

Televīzijas atlases jau kopā ar šova “X Faktors” žūriju Intaru Busuli, Aiju Auškāpu un Reini Sējānu televīzijas ekrānos startēs septembrī, un līdz pat septembra beigām ik svētdienas vakaru skatītājiem būs iespēja redzēt spilgtākos dalībniekus un viņu sniegumu.

1. Aizpildot dalībnieku pieteikšanās formu tiešsaistes anketā portālā “Skaties.lv”, anketas iesniedzējs apliecina, ka brīvprātīgi un neviena nepiespiests dod neatsaucamu atļauju nofilmēto un foto materiālu izmantošanai un pārraidīšanai TV kanālos (TV programmās: “TV3”, “LNT”, “TV6”, “3+”, “Kanāls2”), internetā (portālos “Skaties.lv” un “tvplay.lv”), radio (radio programmā “Star FM”), sociālajos tīklos un jebkurā citā vietā un veidā, kur to uzskatītu par vajadzīgu šova veidotāji, SIA “All Media Latvia” ”, SIA “Star FM” (“AM Latvia” grupas uzņēmumi) vai jebkura cita persona, kas ir iesaistīta šova veidošanās vai materiālu izmantošanā, vai citā jebkādā veidā visā šova „X Faktors” projekta realizācijas laikā un arī pēc šova.

2. Anketas iesniedzējs apliecina, ka ir informēts, ka SIA “All Media Latvia”, SIA “Star FM” ir “AM Latvia” grupas uzņēmumi, kas veido saturu televīzijas programmām “TV3”, “LNT”, “TV6”, “3+”, “Kanāls2”, izvieto informāciju interneta portālos “Skaties.lv” un “tvplay.lv”, veido saturu radio programmai “Star FM” un izvieto materiālus sociālajos tīklos. Anketas iesniedzējs apliecina, ka saprot, ka materiāli, kurus iesniedz, var tikt izmantoti televīzijas, radio un interneta satura veidošanai un popularizēšanai.

3. “X Faktors” atlase veidota, lai atrastu šova dalībniekus ar spēcīgām vokāla spējām. Muzikālā televīzijas šova “X Faktors” mērķis ir atrast jaunus dziedošus talantus, kuriem ir zvaigznes potenciāls.