Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Noteikumi

Muzikālais projekts norisinās vairākās kārtās – atlases, krēslu izaicinājumi un tiešraides. 2019. gada pavasarī notiks reģionālās atlases, kuru laikā projekta radošā komanda izvēlēsies tos, kurus aicināt uz televīzijas atlasēm.

Muzikālais projekts norisinās vairākās kārtās – atlases, krēslu izaicinājumi un tiešraides. 2019. gada pavasarī notiks reģionālās atlases, kuru laikā projekta radošā komanda izvēlēsies tos, kurus aicināt uz televīzijas atlasēm.

Televīzijas atlases jau kopā ar šova “X Faktors” žūriju Intaru Busuli, Aiju Auškāpu un Reini Sējānu televīzijas ekrānos startēs septembrī, un līdz pat septembra beigām ik svētdienas vakaru skatītājiem būs iespēja redzēt spilgtākos dalībniekus un viņu sniegumu.

1. Aizpildot dalībnieku pieteikšanās formu tiešsaistes anketā portālā “Skaties.lv”, anketas iesniedzējs apliecina, ka brīvprātīgi un neviena nepiespiests dod neatsaucamu atļauju nofilmēto un foto materiālu izmantošanai un pārraidīšanai TV kanālos (TV programmās: “TV3”, “LNT”, “TV6”, “3+”, “Kanāls2”), internetā (portālos “Skaties.lv” un “tvplay.lv”), radio (radio programmā “Star FM”), sociālajos tīklos un jebkurā citā vietā un veidā, kur to uzskatītu par vajadzīgu šova veidotāji, SIA “All Media Latvia” ”, SIA “Star FM” (“AM Latvia” grupas uzņēmumi) vai jebkura cita persona, kas ir iesaistīta šova veidošanās vai materiālu izmantošanā, vai citā jebkādā veidā visā šova „X Faktors” projekta realizācijas laikā un arī pēc šova.

2. Anketas iesniedzējs apliecina, ka ir informēts, ka SIA “All Media Latvia”, SIA “Star FM” ir “AM Latvia” grupas uzņēmumi, kas veido saturu televīzijas programmām “TV3”, “LNT”, “TV6”, “3+”, “Kanāls2”, izvieto informāciju interneta portālos “Skaties.lv” un “tvplay.lv”, veido saturu radio programmai “Star FM” un izvieto materiālus sociālajos tīklos. Anketas iesniedzējs apliecina, ka saprot, ka materiāli, kurus iesniedz, var tikt izmantoti televīzijas, radio un interneta satura veidošanai un popularizēšanai.

3. “X Faktors” atlase veidota, lai atrastu šova dalībniekus ar spēcīgām vokāla spējām. Muzikālā televīzijas šova “X Faktors” mērķis ir atrast jaunus dziedošus talantus, kuriem ir zvaigznes potenciāls.