10 komentāri
Noslēpumu plīvurs krīt! Atklāti visi trīs “X Faktora” žūrijas dalībnieki
Publicitātes foto

TV3 dziedošo talantu šova “X Faktors” žūrijas sastāvs ir pilnībā atklāts. Multiinstrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns kopā ar grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāju Aiju Auškāpu un latviešu mūziķi, dziedātāju un trombonistu Intaru Busuli strādās pie tā, lai radītu jaunus talantus.

Multiinstrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns plašākam sabiedrības lokam pazīstams kā grupu “Cosmos” un “Instrumenti” dalībnieks. Sējāns ir profesionālis vistiešākajā vārda nozīmē, ko apliecina viņa spēja pārvaldīt plašu instrumentu klāstu: perkusijas, bungas, klavieres, basģitāru, marimbu un citus, ko apguvis vietēja un starptautiska mēroga meistarklasēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Reinis Sējāns un “X Faktora” žūrija

Tāpat arī Sējānu raksturo spēcīga radoša muzikālā gaumes izjūta, pēdējie darbi, kur to var novērtēt – mūzikas tradīcijām bagātās grupas “DaGamba” albums Vivaldi Rocks, kā arī indīpopa grupas Franco Franco albums “Moon + Light”. Savukārt īpaša mīlestība pret kustību un dejas mākslu baudāma mākslinieka radītā uzvedumā Vārna, kas tapis sadarbībā ar izcilo baletdejotāju Elzu Leimani.

Gaidot jauno projektu “X Faktors”, Sējāns saka: ”Man ir tāda sajūta, ka Latvija ir bagāta vēl neatklātiem talantiem, un es ticu, ka tādus mēs šeit ieraudzīsim ne vienu vien, bet īstais stāsts jau ir par to, cik nopietni būs šo dziedātāju mērķi un nodomi – jāiegulda milzīgs darbs, un neesmu drošs, ka visi to apzinās. Tas būs liels izaicinājums itin visiem “X Faktorā” iesaistītajiem.”

Video: Reinis Sējāns pievienojas “X Faktora” žūrijai

TOP komentāri

 • ????
  +7 +6 -1

  ????

  Cilvēki, jums uz epastu atnāca ziņa vai biļetes uz atlasēm nākošnedēļ? Es nevaru saprast! Vienkārši tāpat var nākt vai kā???
 • Dziesma
 • Gajeja
  +3 +3 0

  Gajeja

  Es uzrakstīju uz skaties.lv ar šādu jautājumu. Ja esi varējis pieteiksties tad automātiski esi skatītāju rindās un vari doties attiecīgajā datumā. Jo tiklīdz vietas beidzāss uz attiecigo dienu nebija iespējams pieteikties.
  Tik es pieteicos bet neatceros cikoa ir sākums 😀

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!