Komentāri

Lai gan viņš bija tas, kurš pirmais atvadījās no sapņa uzvarēt “X Faktorā”, nevarētu teikt, ka priekšnesums atstāja skatītājus vienaldzīgus. Aivo Oskis noteikti pretendē uz šīs sezonas seksīgākā priekšnesuma titulu.

Tiesa, liela daļa nopelns tomēr aiziet meitenei, kas viņam palīdzēja – dejotājai Terēzei, kas lika pozītīvi mulst ne tikai Rīgas kinostudijai un pat žūrijas bargākajam dalībniekam Reinim Sējānam, bet arī viņam pašam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl