Noskaidrots šova ”X Faktors” lielā fināla trijnieks

257 komentāri
Noskaidrots šova ”X Faktors” lielā fināla trijnieks
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Svētdienas, 8. decembra, vakarā Rīgas kinostudijā un TV3 tiešraidē tika noskaidroti trīs ”X Faktora” trešās sezonas finālisti, kuri jau pēc nedēļas cīnīsies par uzvaru šovā un galveno balvu – 10 tūkstošiem eiro un sadarbību ar kompāniju ”Sony Music”.

Pusfinālā jaunie talanti – Diāna Paško, Reinis Liepa, Klāvs Ozols un Elīna Gluzunova – uzstājās katrs ar divām dziesmām, un cīņa izvērtās īpaši spraiga.

Skatītāji lēma, ka ”X Faktora” finālā iekļūst Klāvs Ozols un Elīna Gluzunova, bet trešais finālists tika noskaidrots ar ”glābējdziesmas” palīdzību.

Taču par to, kuram dot iespēju cīnīties par uzvaru šovā, pirmo reizi ”X Faktora” vēsturē žūrija nespēja vienoties, tādēļ tika pieņemts lēmums to ļaut izlemt skatītāju balsojumā.

Publika lēma, pirms lielā fināla šovu pamet Reinis, bet cīņu par galveno balvu turpina Diāna.

Noklausies abas glābējdziesmas!

TOP komentāri

 • odzina

  odzina

  Reini! Tu biji pelnîjis finālu.Piepildi ieceres, par ko stāstîji intervijā! Lai veiksme!❤️
 • Reinis!!!
 • Santa

  Santa

  Pat paldies nepateica balsotajiem Aija ar dianu. Un ja jau tikai Lai tad finaala Nodzied Latviski dziesmu zb ka musu valoda nevienu dziesma nav dziedata iespejams ka neprot ja nenodziedas un tas butu cūciski jo mes taču ka neka Latvieši esam !!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!