Noskaidrots šova ”X Faktors” fināla trijnieks

9. decembra vakarā Rīgas kinostudijā un TV3 tiešraidē tika noskaidroti trīs ”X Faktora” otrās sezonas finālisti, kuri jau pēc nedēļas cīnīsies par uzvaru šovā un galveno balvu – 10 tūkstošiem eiro un sadarbību ar kompāniju “Sony Music”.

193 komentāri

193 komentāri

 • Raitis

  Raitis

  Visu cieņu Baritoniem un Radio Trio, bet finālā jabalso ir par Kattie,viņai ir jauzvar vienozīmīgi!Patiesam talantam, patiesa un pelnīta uzvara!!Palīdzēsim viņai finālā, un balsojam par Kattie un viņas skaisto balsi!
 • mmm

  mmm

  Busulis varētu braukt atpakaļ uz Krieviju un sēdēt tur, ne LV un likt dziedāt tik pretīgas dziesmas.
  Ne velti Busulis nav vairs tautā tīkams dziedātājs ar savy rīta kafiju
 • Lelle

  Lelle

  Ja sākumā Baritoni skaisti dziedāja, tad tagad tiešām tāds kā kaķu koris, ko gribas pārslēgt, jo īpaši ar tām vecajām dziesmām. Pareizi Aija iepriekš teica, ka puiši spēlē vecos meldiņus, tos ko zina vecākā paaudze, nevis to ko iecienījusi jaunākā. Ne velti Didzis izsitās skatītāju simpātijās, jo Baritoni paliek nekādi - puiši, labāk turpinat ikdienu Rēzeknes pusē un dziedat ballītēs.
  KATTE uzvari! Esi pelnījusi, cepuri nost!
 • Čax Norīs

  Čax Norīs

  Hvatanto! Kattie, šodien pat brauc uz Baltkrieviju pakaļ savām mantām. Tev jāpaliek LV - kur Tevi novērtē!
  • Ilze

   Ilze

   Citāts no pēdējā raksta Skaties.lv: "pēc šova viņa turpinās attīstīt karjeru arī Latvijā"
 • Gita Freija

  Gita Freija

  Pareizi,visi nevar uzvarēt.man arī patika ka dzied keti.☺️
 • saule

  saule

  Aija finālu ir pamatīgi sabojājusi, balsojot par savējiem ,nevis par labāko.
 • Aligators666

  Aligators666

  Ko varu teikt par sagādā x faktors nekas labs pirmkārt balso galīgi garām ne pa dziesmu un izpildījumu, balso, piemērs Baritoni par smukiem un no kurienes viņš, latgale ok tad pa viņu, neee tā nebūs Baritoni nesat lielīgi tā nebūs, es novēlu finālā uzvarēt vainu Kaatei, vai Radio Trio, Baritoni ir labi bet ne tik jo ir sākusi haltūret, paļaujas ka balsos, zināt ir trīs pirkstu kombinācija nepalaujaties
 • terors113

  terors113

  keitijai jauzvar jo nav konkurentu busulis sudigaks par keitiju
 • Dizo

  Dizo

  Pasakiet kur taisnība, visu laiku kopš notiek x faktors konkurs simpātijas balvu dabun, vienu nedēļu Baritoni otru nedēļu Didzis, pārējie varēja tikai sapņot, nu lūk izšķirošā mirklī kaukas nesanāca, nebija kas zvana jo jāmaksā, takā taisnība nav un arī nebūs, jo balso par izskatu kāds esi un no kurienes esi, bet nebalso par to ko tu dari uz skatuves cik kvalativi dziedi un ko tas nozīmē, tas ir skumīgi ka LV tā ir, un tā arī būs turpmāk.
 • Aligators666

  Aligators666

  Pusfināls super, finālā tika labākie, bet finālā uzvarai jābūt keitee, viss labāka, dzied stabili bez haltūram, kā Baritoni sāk haltūre, jo paļaujas par mums tāpat nobalsos, latgale ir stipra, bet ne tik vitdzeme arī var, darīsim visu, balsojam par Keiti, jo viņa ar savu darbu ir to pelnījusi, esam objektīvi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!