Komentāri
Noskaidroti “X Faktora” žūrijas prognožu spēles laureāti!
17.08.2017 X Faktors Latvija. (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

Pirms divām nedēļām pasaulei tika atklāti visi “X Faktora” žūrijas dalībnieki, bet pirms tam portālā Skaties.lv tika izspēlēta spēle, kurā lasītājiem bija iespēja minēt, kuri trīs būs tie, kam šajā rudenī būs ļoti liela loma.

Aija Auškāpa, Intars Busulis un Reinis Sējāns – tieši šādā secībā pa vienam tika atklāti ilgi gaidītā televīzijas šova “X Faktors” žūrijas dalībnieki. Nu laiks noskaidroti, kuri viscītīgāk precīzāk viņus minējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katram no žūrijas dalībniekiem bija viens veiksmīgākais minētājs, tāpēc kopumā uzvarētāji ir trīs – Džeina Rodoviča, Kristīne Zīverte un Raimonds Dunke. Sirsnīgi apsveicam!

Dārgie uzvarētāji, ar jums sazināsies portāla Skaties.lv pārstāvis, lai vienotos par balvas saņemšanu!

Foto: Latvijas “X Faktora” žūrija

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl