287 komentāri
Noskaidro “X Faktora” reģionālo atlašu norises vietas un laikus!
Foto: ekrāmnuzņēmums

Mēs ticam – Latvijā ir daudz talantīgu dziedātāju, kuri pelnījuši iespēju iegūt biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai! Aicinām vokālos talantus uz pasaulē skatītākā muzikālā realitātes šova “X Faktors” reģionālajām atlasēm no 8. līdz 13. maijam Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī un Rīgā.

Muzikālie talanti – jauni un ar dzīves pieredzi, solisti un vokālās grupas no jebkura Latvijas vietas – šī ir jūsu lielā iespēja! Aicinām vēl līdz 7. maijam aizpildīt pieteikuma anketu xfaktors.lv!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja kāds dziedātājs nepagūst noteiktajā laikā reģistrēties, tas nav šķērslis, jo atlasē noklausīsimies visus, kas ieradušies!

Gaidīsim talantīgos dziedātājus:

  • 8. maijā plkst. 15.00 Liepājā – Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības iela 39
  • 9. maijā plkst. 15.00 Valmierā – Valmieras kultūras centrā, Rīgas iela 10
  • 10. maijā plkst. 15.00 Jelgavā – Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24
  • 11. maijā plkst. 15.00 Rēzeknē – Rēzeknes novada pašvaldībā, Atbrīvošanas aleja 95a
  • 12. maijā  plkst. 15.00 Daugavpilī – “Park Hotel Latgola”, Ģimnāzijas iela 46
  • 13.maijā plkst. 12.00 Rīgā – Spīķeru koncertzālē, Maskavas iela 4 k-1.

Reģionālajās atlasēs ”X Faktors” pretendentiem  būs jāizpilda dziesma pēc savas izvēles, kā arī jābūt gataviem nodziedāt kādu dziesmu pēc žūrijas lūguma un atbildēt uz jautājumiem par savu pieredzi un muzikālajām iecerēm.

Varēs dziedāt pie līdzi paņemtas fonogrammas vai bez pavadījuma. Talantus uzklausīs un vērtēs šova producentu un mūzikas redaktoru komanda ar pieredzi mūzikas un šovbiznesa jomā. Par atlases rezultātiem informēsim katru dalībnieku individuāli. Labākie no reģionālajām atlasēm vasaras izskaņā tiksies atlases finālā Rīgā.

Foto: latvieši jau iepriekš mēģinājuši spēkus citu valstu “X Faktora” šovos

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!