17 komentāri

”X Faktora” otrajā sezonā uzvaras laurus plūca dziedātāja no Baltkrievijas Kattie. Darbs ”Sony Music Entertainment” paspārnē ir nesis augļus – klajā nācis dziedātājas debijas singls!

Ir iznācis “X Faktora” otrās sezonas uzvarētājas Kattie debijas singls ”Can’t Hold It In”.

”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie skarbi izvērtē trešās sezonās fināla trijnieku

Ekskluzīvi! Ciemos pie ”X Faktora” uzvarētājas Kattie Baltkrievijā

Kā paskaidro dziedātāja no Baltkrievijas, šī dziesma atspoguļo emocijas, kuras viņu pārņēma pēc uzvaras  “X Faktorā” pagājušajā gadā.

”Kad tu piedzīvo savu pirmo lielo uzvaru, tev gribas ar šīm emocijām dalīties ar visu pasauli. Uzvara saviļņo un paliek atmiņā uz mūžiem, gluži kā pirmā mīlestība.

Pēc uzvaras ”X Faktorā” bija skaidrs, ka es vēlos dziesmā ietērpt tieši šīs emocijas un cerams ar to iedvesmot arī citus. Dziesma ir par nepadošanos un ticēšanu saviem sapņiem,” singlu komentē Kattie.

Kattie kā TV šova ”X Faktors” otrās sezonas uzvarētāja ieguva iespēju parakstīt līgumu ar pasaulē zināmo mūzikas ierakstu kompāniju ”Sony Music Entertainment”, kuras paspārnē iznāk jaunais ieraksts.

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!