”X Faktorā” iepazītais duets Signe un Jānis izdod savu pirmo singlu angļu valodā

1 komentārs
”X Faktorā” iepazītais duets Signe un Jānis izdod savu pirmo singlu angļu valodā
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktorā” iepazītais duets Signe un Jānis laiž klajā savu otro singlu ar nosaukumu “Inner Light”. Šī ir pirmā dueta dziesma angļu valodā.

Mūzikas autori ir Signe un Jānis, bet teksta autore ir Asnāte Tarvide, kura jau rakstījusi vārdus dueta dziesmām ”Tilti” un ”Domu sveces”.

Noskaties! Duets ”Signe un Jānis” publisko savu pirmo singlu un video

Video: romantiskais ”X Faktora” duets Signe un Jānis piesaka sevi kā kāzu muzikantus

“Klausījāmies Jāņa mūzikas fragmentus. Izdzirdēju klavieru partiju, kas lika aizdomāties, sapratu – tas būs lieliski! Nosūtīju melodiju savai māsai Asnātei un tapa vārdi. Toties klavieru fragments kļuva par ”Inner light” ievadu,” dziesmas tapšanas procesu skaidro Signe.

Duets domā, ka vajadzība atrast gaismu sevī un citos, ļauties tai, un izvēlēties pareizo ceļu ir aktuāla visos laikos. Īpaši šobrīd, kad izvēļu, informācijas un padomdevēju ir vairāk kā jebkad agrāk.

“Inner Light” ir kā tituldziesma cerībai, ko dodam viens otram un paši sev, kad šaubāmies, kā arī par iekšējo un ārējo cīņu starp labo un ļauno.

”Vispirms pašam jābūt laimīgam, tad arī attiecības būs laimīgas!” Duets Signe un Jānis par laulībām un attiecību noturību

Signe un Jānis paziņo, ka dziesmas vēstījumā ir doma vairākos nozīmes līmeņos, un ikviens var pieņemt sev tuvāko, ko saklausa.

“Dziesmas skanējums atšķiras no visa, ko bijām radījuši. Manuprāt, dziesma “Inner Light” īpaši patiks tiem, kuriem patīk varoņu filmu mūzika ar izteiktu liktenīguma noskaņu,” par dziesmas ideju stāsta Jānis.

1 komentārs