5 komentāri
Noklausies! ”X Faktorā” iepazītā policiste Olga Laksa izdevusi vasarīgu deju hitu
PUBLICITĀTES FOTO

Šovā ”X Faktors” iepazītā kriminālpolicijas inspektore Olga Laksa turpina iekarot mūzikas tirgu. Dziedātāja šovasar izdod jau savu otro singlu, šoreiz deju mūzikas dziesmu – “Двигаться” (kustēties).

Sarunā ar portālu Skaties.lv Olga stāsta, ka priecājas, ka lēni palēnām izdodas piepildīt savu sapni un pietuvoties ne tikai dziedāšanai uz lielās skatuves, bet albuma izdošanai.

”X Faktorā” iepazītā dziedošā policiste Olga Laksa prezentē pirmo singlu un video

”Iespējams, vīrieši baidās no sievietēm, kuras strādā policijā?” Inspektore Olga startē ”X Faktora” Rīgas atlasē

”Gan darbs Policijā, gan dziedāšana ir manas sirdslietas, mans ”enerģijas” lādiņš, mana iespēja padarīt pasauli labāku un piepildīt to ar emocijām,” smaida Olga.

Olga jau teju gadu papildina savas vokālās prasmes dziedātāja, dziesmu autora Aleksa Silvera vokālajā studijā ”Voice”. Alekss ir gan pirmā, gan otrā Olgas singla autors.

”Kad rakstīju dziesmu, vēlējos, lai vasara nekad nebeidzas. Jūra, pludmale, kokteiļi un atmosfēra, kuru gribas baudīt vēl un vēl,” par dziesmu saka tās autors Alekss Silvers.

Olga atklāj, ka vairumam asociējas ar lirisku repertuāru, dziesmām par nelaimīgu mīlestību, šoreiz viņa vēlējusies salauzt stereotipus un parādīt sevi no citas šķautnes.

”Ticu, ka vārdiem ir spēks. Esmu brīva sieviete, bet dziedu par nelaimīgu mīlestību, domāju, ka laiks dziedāt par laimīgu mīlu, iemīlēšanos, īstā satikšanu,” koķeti smejas Olga.

Olga vēlējās, lai dziesma ir viegla, dejojama, gluži kā divu cilvēku satikšanās un iemīlēšanās. Dziedošā policiste uzskata, ka dziesmas autors viņu sadzirdējis un radījis tieši tādu dziesmu, kā viņa vēlējusies.

”Ikvienam novēlu dejot, atrast mīlestību un mīlēt vienam otru,” smaida Olga.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!