Noklausies ”X Faktora” pretendentes Jūlijas Levionas ekskluzīvos hitus!

256 komentāri
Noklausies ”X Faktora” pretendentes Jūlijas Levionas ekskluzīvos hitus!
INSTAGRAM

Pēc ceturtās sezonas pirmās ”X Faktora” TV atlases visvairāk atmiņā palikusi 17 gadus vecā Jūlija Leviona, kura pārsteidza žūriju un skatītājus ar savu ekskluzivitāti. Jaunās dziedātājas muzikālais talants palīdzēja viņai iekļūt nākamajā kārtā.

Šova ietvaros Jūlija vairākkārt uzsvēra, ka pati raksta ļoti ekskluzīvas dziesmas, paziņojot, ka viņas potenciālajiem hitiem gan vārdu, gan mūzikas autore ir viņa pati.

”Seksīgākā ”Klusa nakts, svēta nakts”, kādu esmu pieredzējis.” Ekskluzīvā Jūlija Leviona satricina skatuvi

Jūlija pabeigusi mūzikas skolu ar izcilām sekmēm un viņai ir absolūtā dzirde, kas tiek likts lietā, lai rastos hiti. Pabeigt mūzikas skolu ar izcilām sekmēm bijis viens no dziedātājas sapņiem, kuru viņa spējusi īstenot.

Platformā ”Youtube” atrodas vairākas dziedātājas dziesmas, no kurām ”Вот чёрт” klausīta pat 112 tūkstošus reižu.

Vēl “X Faktors” pretendente radījusi dziesmas “Постой, погоди”, “Ты Моё Вино” un “На день”.

Dziesmu komentāri saņem daudz pozitīvus komentārus: paldies par kaifu acīm un ausīm, lieliska dziesma, lielisks izpildījums, apbrīnoju jūsu iekšējo spēku, paldies par pozitīvām emocijām, labākā, meitene un dziesma vienkārši ”uguns”, viss skaisti un harmoniski – dziesma, kleita, mati, figūra.

”X Faktora” pretendente Jūlija Leviona: Man ir liela harizma, esmu ekskluzīva un neatkārtojama

“Постой, погоди” Leviona izpildīja arī šovā, bet žūrija nespēja saskatīt dziesmas ekskluzivitāti. Mentors Reinis Sējāns jaunietei teica, ka šādas dziesmas savā dzīvē ir dzirdējis daudz.

Neskatoties uz to, Jūlija pārsteidza mentorus seksīgi, izpildot Ziemassvētku dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts”, parādot, ka lieliski pārvalda savu vokālu.

Noklausies Jūlijas dziesmas! Vai kāds no potenciālajiem hitiem ir gana ekskluzīvs, lai iegūtu savu vietu tavu mīļāko dziesmu listē?

256 komentāri