2 komentāri

Paula Dundere ir jauna dziedātāja, kura piedalījusies visās trijās šova ”X Faktors” sezonās un tikusi līdz pat pēdējai kārtai – ”krēslu izaicinājumam”. Nu Paula izdod debijas singlu latviešu valodā ar nosaukumu ”Nemanāmi”.

Dziedātāja, kura pieņēmusi skatuves vārdu PAULA, aktīvi darbojas tādās platformās kā ”YouTube” un ”Instagram”, sadarbojoties ar dažādām kompānijām un veidojot audiovizuālu saturu.

Pēdējo mēnešu laikā mūziķe ir publicējusi arī vairāku populāru dziesmu kaverversijas – tostarp pati izveidojusi un miksējusi ”Eirovīzijas” nacionālās atlases dziesmu popūriju.

Dziesmas ”Nemanāmi” mūzikas un vārdu autore ir pati PAULA.

Viņa atklāj, ka skaņdarba būtība ir tā, ka labākie dzīves momenti šķietami vienmēr paskrien ļoti ātri.

”Šie labie mirkļi paiet tik ātri, ka reizēm tu tos pat nepaspēj novērtēt līdz brīdim, kad to vairs nav. Piemēram, attiecībās mēdz gadīties, ka cilvēki viens no otra atsvešinās. Viens to vienmēr izjūt vairāk, bet neko nespēj mainīt, jo nesaprot, kāpēc kādreiz bija tā, kā tagad vairs nav. Tās ir ilgas pēc kaut kā, ko vairs nav iespējams atgūt. Gribas atgriezties atpakaļ laikā, bet tas ir neiespējami, ir jāsamierinās ar tagadni un jādzīvo tajā,” atklāj PAULA.

Foto: AĻONA KOMPAŅIJECA

Singla ”Nemanāmi” producents ir igauņu mūzikas grupas ”okeiokei” dalībnieks Gevin Niglas, ar kuru PAULA iepazinās aizvadītajā gadā, kad kopā ar vēl trim talantīgiem vokālistiem no Lietuvas un Igaunijas, iedziedāja ”Sportland” himnu.

PAULA dzied jau kopš 2 gadu vecuma un dziedātprasmi pilnveidojusi radošajā studijā ”Pekšņi” un mammas Ilutas Dunderes vadītajā vokālajā studijā ”Smaidiņi”.

Jaunā dziedātāja piedalījusies vairākās vidusskolas teātra izrādēs, plūkusi laurus vairākos gan pašmāju, gan starptautiskos konkursos, un plāno apgūt kino režijas mākslu.